Forum Bydgoszcz

Motoryzacja - Ciekaw jestem wyboru?

Tomas - 5 Wrzesień 2007, 13:50
: Temat postu: Ciekaw jestem wyboru?
To prawda w tym roku weszło kilka sympatycznie wyglądających aut więc wybór na najlepsze auto tego roku wydaje się trudny. Więcej o tym w http://moto.money.pl/go/4..._648826067.html
Jak myślicie kto ma największe szanse?
Monika - 5 Wrzesień 2007, 18:55
:
Szkoda, że zdjęć nie ma... oceniłabym, które auto najbardziej mi się podoba, a tak to nie chce mi się wyszukiwać.
Zet - 5 Wrzesień 2007, 20:52
:
Dodałem ankietę.
Newman - 5 Wrzesień 2007, 22:20
:
niektórych nie widzialem i nie kojarzę ... ale osobiście głosuje na Lexa... Hybrydy i alternatywne źródła zasilania to przyszłość... trzeba to docenić
Tomas - 6 Wrzesień 2007, 11:37
:
Newman napisał/a:
niektórych nie widzialem i nie kojarzę ... ale osobiście głosuje na Lexa... Hybrydy i alternatywne źródła zasilania to przyszłość... trzeba to docenić

Jasne i przy tym jeszcze niczego sobie wygląda. A nasz mister "dźwięk samochodowy" kupił i zapodaje niezłą bryką HONDĄ LEGEND 2001
i przyznam robi wrażenie :D
Emicha - 6 Wrzesień 2007, 11:43
:
Ja bym chętnie zagłosowała, ale bez zdjęć???? :-/
Monika - 6 Wrzesień 2007, 14:40
:
Tomas napisał/a:
A nasz mister "dźwięk samochodowy" kupił i zapodaje niezłą bryką HONDĄ LEGEND 2001
i przyznam robi wrażenie :D
Niezły, niezły ten wóz...
Zet - 8 Wrzesień 2007, 16:41
:
Newman napisał/a:
osobiście głosuje na Lexa... Hybrydy i alternatywne źródła zasilania to przyszłość... trzeba to docenić
Z tych samych względów też oddałem głos na Lexusa LS460/600h. :brum:
Tomas - 12 Wrzesień 2007, 10:46
:
Odnośnie wyglądu wystarczy wpisać w wyszukiwarki internetowe nazwy i wygląd auta się pojawi.
Jest jednak ciekawsza informacja dotycząca naszego rodzimego rynku motoryzacyjnego. Może być naprawdę ciekawie jak sie tak stanie. O czym mówię a no o tym Generals Motors kupi FSO
Monika - 12 Wrzesień 2007, 11:53
:
Tomas napisał/a:
Odnośnie wyglądu wystarczy wpisać w wyszukiwarki internetowe nazwy i wygląd auta się pojawi.
Na prawdę? g:galy
Tomas - 12 Wrzesień 2007, 14:03
:
Monika napisał/a:
Tomas napisał/a:
Odnośnie wyglądu wystarczy wpisać w wyszukiwarki internetowe nazwy i wygląd auta się pojawi.
Na prawdę? g:galy

Ty cwaniaro a znasz wygląd wszystkich wymienionych samochodów? Mało zostało głosów oddanych więc podejrzewam, że po prostu ludziska nie wiedzą czy też nie chcą poznać najlepszego auta tego roku a nie chce mi sie wklejać linków do poszczególnych bryk.
Emicha - 12 Wrzesień 2007, 14:15
:
a mnie się nie chce wyszukiwać ich w google'ach :-P
Monika - 12 Wrzesień 2007, 14:49
:
No właśnie ja tak samo jak Emi, nie chce mi się po prostu wyszukiwać g:P
Newman - 12 Wrzesień 2007, 21:50
:
mi tez w sumie nie...

Tomas.. zapodaj sylwetki...