Forum Bydgoszcz

Motoryzacja - Pasy bezpieczeństwa

Zet - 25 Lipiec 2008, 15:50
: Temat postu: Pasy bezpieczeństwa
Ja zawsze zapinam pas bezpieczeństwa gdy podróżuję pojazdami. Dla tych którzy nie zapinają radzę ku przestrodze zapoznać się z filmikiem dostępnym na tej stronie: http://motoryzacja.interi...styczne,1151443 (albo na tej).
Tomas - 28 Lipiec 2008, 00:45
:
NIEZŁE SCENKI KRĘCĄ :D
Emicha - 31 Lipiec 2008, 09:03
:
Ja też zawsze zapinam pasy. A jak siedzę z tyłu, na małych dystansach to po chwili czegoś mi brakuje i wtedy orientuję się, że przeciez z tyłu nie musze jak jadę blisko. Ale w dalekiej podróży nawet z tyłu się zapinamy. Nie rozumiem jazdy bez pasów, jazdy po kielichu i głupoty za kółkiem!
Zet - 31 Lipiec 2008, 12:22
:
Teraz to nawet z tyłu trzeba zapinać pasy; jak ktoś nie zapnie to można dostać mandat tak samo jak w przypadku pasów z przodu.
Maćka - 1 Sierpień 2008, 13:29
:
Dla bezpieczeństwa trza zapinać
Newman - 12 Sierpień 2008, 20:32
:
mi sie zdarzy zapinac dopiero po przejechaniu kawałka drogi ... ale staram sie nei zapominac
annkeyz - 13 Sierpień 2008, 12:03
:
Masakra...
Zet - 3 Grudzień 2008, 19:35
: Temat postu: Szkrab dobrze zabezpieczony
Tutaj http://moto.onet.pl/1519458,2244,1,artykul.html jest opisane jak ważne są pasy bezpieczeństwa w przypadku dzieci i kobiet w ciąży.
Maćka - 3 Grudzień 2008, 22:49
:
w przypadku każdego chyba ....
Emicha - 5 Grudzień 2008, 16:56
:
A powiem Wam, że będac w ciąży od kilku osób słyszałam, że nie muszę zapinać pasów w aucie. I szczerze mówiąc zawsze byłam zaskoczona takim podejściem. Mimo, że jestem w ciąży a może nawet zwłaszcza kiedy jestem w ciąży zapinam pasy w samochodzie, nie wyobrażam sobie lecieć bezwładnie do przodu w czasie stłuczki czy nie daj Boże, wypadku. dziecko jest chyba na tyle zabezpieczone w brzuchu, że chwilowy ucisk pasa nie zaszkodzi mu, a jeśli nawet trochę, to chyba mniej niż gdyby i mnie i jemu miało sie coś stać.
Monika - 5 Grudzień 2008, 18:27
:
Emicha napisał/a:
A powiem Wam, że będac w ciąży od kilku osób słyszałam, że nie muszę zapinać pasów w aucie.
Zgodnie z prawem to nie musisz i żadna kara Cię za to nie spotka, ale tak jak wspomniałaś... jeżeli wypadek będzie taki poważny, że groziłoby wyleceniem przez przednią szybę, co wtedy zagrażałoby i Tobie, i dziecku to zdecydowanie lepiej jak ścisną pasy jest większa szansa, że nikomu nic się nie stanie.