Forum Bydgoszcz

Kinematografia i muzyka - Zagubieni V

Zet - 1 Grudzień 2008, 11:42
: Temat postu: Zagubieni V
Oto zwiastun i plakat piątego sezonu „Zagubionych”, którego emisja zacznie się 21 stycznia 2008 r.

Ciekawe co tym razem się wydarzy...
Monika - 1 Grudzień 2008, 13:26
:
Oj ciekawe, ciekawe...
Emicha - 3 Grudzień 2008, 19:13
:
Jakoś nigdy nie czułam potrzeby obejrzenia tego serialu, widziałam z jeden odcinek i jakoś... nie zaiskrzyło...
Zet - 3 Grudzień 2008, 20:11
:
W tym serialu jak dla mnie jest za dużo fantastyki, ale fajnie się ogląda (szczególnie po kilka odcinków za jednym posiedzeniem).

Poniżej kolejne zwiastuny piątej serii:

Pierwszy sneak peek z 1. odcinka 5. serii - "Because You Left":

I jeszcze inny plakat w wysokiej rozdzielczości:

Maćka - 3 Grudzień 2008, 22:47
:
ja na początku oglądałam i to bardzo.....
Newman - 3 Grudzień 2008, 22:51
:
mnie tez to sie srednio podoba
Tomas - 4 Grudzień 2008, 11:24
:
Serial ten to ciąg zdarzeń wzajemnych dlatego nie można go oglądać bez znajomości pierwszych odcinków. Jeśli chodzi o fabułę to serial sensacyjny trzymający w każdym odcinku w napięciu i kryjący wiele zagadek i niejasności. Osiągnął jako jeden z nielicznych seriali w ostatnim czasie rozgłos na całym świecie. Zawiera w sobie elementy fantastyki, która do tej pory nie jest wyjaśniona albo całkowicie przedstawiona. Na pewno można powiedzieć, że ten typ pokazania świata bohaterów został wykorzystany po raz pierwszy w kinematografii serialowej.
Dla mnie jeden z lepszych seriali ostatnich 2 lat oprócz "Prison Break" a szczególnie 3 pierwsze serie. Dlatego polecam obejrzenie ale od 1 serii bo w innym przypadku nie ma to najmniejszego sensu szczególnie osobom, które chcą się "ZAGUBIĆ" i poznać coś nowego.
Zet - 4 Grudzień 2008, 14:41
:
Serial można zacząć oglądać od dowolnej serii, bo zawsze wszystko jest wytłumaczone co było w poprzednich, tylko jak się zacznie oglądać np. od czwartej serii to już nie będzie sensu oglądać wcześniejszych.
My z Moniką zaczęliśmy oglądać od połowy pierwszej serii i nie przeszkadzało nam to w żaden sposób - przed każdym odcinkiem są przypominane wcześniejsze zdarzenia, które są istotne dla tego odcinka.
Tomas - 4 Grudzień 2008, 17:52
:
Zet napisał/a:
My z Moniką zaczęliśmy oglądać od połowy pierwszej serii i nie przeszkadzało nam to w żaden sposób - przed każdym odcinkiem są przypominane wcześniejsze zdarzenia, które są istotne dla tego odcinka.

w sumie są przypomnienia ale nie ma fabuły, która towarzyszyła i napięcia, które jest najważniejsze dla tego gatunku. Pierwsza seria wprowadza w całość historii i podejrzewam że jakbyście zaczęli od 2 to by nie było efektu. Oczywiście jest to moje zdanie.
Zet - 14 Listopad 2009, 16:38
:
Za dwa miesiące będzie ostatni sezon „Zagubionych”.


Monika - 16 Listopad 2009, 13:49
:
Ja już przestałam to oglądać... zagubiłam się :mrgreen: .
Zet - 17 Listopad 2009, 18:13
:
Monika napisał/a:
Ja już przestałam to oglądać... zagubiłam się :mrgreen: .
Przecież oglądałaś ze mną ostatnie odcinki w maju, od tego czasu nie było nowych odcinków.
Monika - 18 Listopad 2009, 07:33
:
Zet napisał/a:
Monika napisał/a:
Ja już przestałam to oglądać... zagubiłam się :mrgreen: .
Przecież oglądałaś ze mną ostatnie odcinki w maju, od tego czasu nie było nowych odcinków.
Ostatni rzeczywiście oglądałam, ale ogólnie zakręcony ten serial.