Forum Bydgoszcz

Nurkowanie - Glinianka przy ul. Rejewskiego w Bydgoszczy

Zet - 9 Kwiecień 2009, 10:45
: Temat postu: Glinianka przy ul. Rejewskiego w Bydgoszczy
Wczoraj byliśmy zobaczyć glinianki przy ul. Rejewskiego w Fordonie i z tego co można było dostrzec z brzegu to woda wyglądała na czystą i o dużej przejrzystości. Największym problemem jest dojazd, a raczej brak dojazdu. Nie ma możliwości podjechania autem blisko wody - trzeba iść kilkaset metrów.

Poniżej artykuły o tym akwenie:
A tu fotki z artykułów:

Monika - 9 Kwiecień 2009, 14:23
:
Ja myślę że dojazd jest, tylko my nie znamy. Nie sądzę, że nurkowie (Janek i Jacek z pierwszego zdjęcia) szli jakiś spory kawał pieszo. Trzeba się zapytać to będziemy wszystko wiedzieć :mrgreen: .
Tomas - 10 Kwiecień 2009, 20:14
:
Ze zdjęć widzę i chyba wiem jak tam można dotrzeć.
Zet - 10 Kwiecień 2009, 20:51
:
Na ten teren można wjechać ul. Traktorzystów. Ciekawe tylko czy nie trzeba mieć jakiegoś zezwolenia.
Newman - 28 Maj 2009, 22:40
:
no i jak.. byliśta?
Monika - 29 Maj 2009, 09:33
:
Nie byliśmy... od powrotu z Mazur (ponad 3 tygodnie temu) cały czas leczę zatoki i wyleczyć nie mogę, a do nurkowania to akurat muszę mieć super zdrowe. :-/
Newman - 30 Maj 2009, 14:04
:
ja czytalem o tym na gazeta ze jedno jest czyste jeziorko a drugie juz mniej... i jakis lokalny przyzrodnik - nurek chcie zrobic z tego lokalna atrakcje..
Zet - 30 Maj 2009, 19:36
:
Pewnie masz na myśli Jana K. (gościu towarzyszył płetwonurkom w wyprawie w Himalaje o której pisaliśmy tutaj). Lubi jak jest w okół niego głośno i dlatego chodzi do gazet ze swoimi pomysłami, z których i tak nic nie wyniknie (wcześniej chciał zrobić tor nurkowy w Balatonie na Bartodziejach).
Monika - 1 Czerwiec 2009, 11:43
:
O tak Janka K. to my znamy... :573:
Newman - 2 Czerwiec 2009, 09:44
:
widze ze nie przepadacie za tym jegomosciem...
Zet - 2 Czerwiec 2009, 10:12
:
Ogólnie to bardzo sympatyczny facet tylko po prostu nie jest żadnym autorytetem w sprawach nurkowych.
No i jeszcze te jego pomysły...
Monika - 11 Lipiec 2009, 16:56
:
Temat nurkowania w gliniankach powraca - http://miasta.gazeta.pl/b..._glinianek.html
Newman - 12 Lipiec 2009, 21:36
:
zycze im powodzenia w tym przedsiewzięciu....