Forum Bydgoszcz

Motoryzacja - ZWOLNIJ !!!

DiPi - 13 Październik 2006, 06:55
: Temat postu: ZWOLNIJ !!!
Prezentacja przygotowana przez policję ....
flyszman - 13 Październik 2006, 15:56
:
fajne to jest? dużo waży i nie wiem czy warto ściągać. :?:
Lucy - 14 Październik 2006, 13:50
: Temat postu: Coś okropnego...
Że tak powiem robi wrażenie, ja zamykałam oczy....
Tomas - 14 Październik 2006, 17:00
:
Prezentacja godna ściągnięcia. Można przemyśleć niektóre ze swoich ryzykownych posunięć na drodze.
Lucy - 14 Październik 2006, 23:37
:
Tobie Tomas by się to przemyślenie szczególnie przydało !!
Zet - 15 Październik 2006, 08:58
:
Tomas napisał/a:
Prezentacja godna ściągnięcia. Można przemyśleć niektóre ze swoich ryzykownych posunięć na drodze.
...i kto to mówi?!
DiPi - 15 Październik 2006, 09:41
:
Tomas napisał/a:
...ryzykownych posunięć na drodze.
a tam od razu ryzykownych ;-) , ale faktycznie zdjęcia robią swoje .... niestety krótko trwale (spostrzeżenia z własnego doświadczenia), żeby zdjąć nogę z gazu musiałbym mieć albo deskę rozdzielczą obklejoną tymi fotami albo jakiś rzutnik na przednią szybę wyświetlający film.....a swoją drogą myślę że zrobienie bilbordów przy drogach dużego ryzyka mogło by zadziałać na co niektórych !!!!
Monika - 15 Październik 2006, 10:15
:
Jak widzę tą ogromną ilość zniczy na ul. Fordońskiej, po ostatnim wypadku, to trochę ciarki mi przechodzą, następnego dnia były nekrologi w gazecie, goście mieli 18 i 20 lat no i się ścigali, bardzo mądrze! Dobrze, że chociaż zatrzymali się na słupie, jakby przelecieli przez pas zieleni i uderzyliby kogoś jadącego w stronę centrum to mogłoby być więcej trupów... :553:
DiPi - 15 Październik 2006, 10:30
:
Monika napisał/a:
jakby przelecieli przez pas zieleni i uderzyliby kogoś jadącego w stronę centrum to mogłoby być więcej trupów...
a dokładnie mówiąc ten ktoś jadący w przeciwną stronę to był mój i newmana kolega z pracy.... dostał odłamkami w swój samochód .... no comment .... :-/
MonSta - 16 Październik 2006, 08:05
:
Kilka dodatkowych szczegółów... Facet który robi remont u moich parentsów zna tę rodzinę dosc dobrze i powiedział "Pani tych szaleńców to nie szkoda, tylko matki mi żal" tu nie zgodzę sie z przedmówcą, ale to mialo w jego odczuciu obrazować tych którzy zginęli...
Ponoć byli znani z szalenstw, i nieodpowiedzialności, juz kiedys opatrzność grozila im palcem- starszy mial powazny wypadek na motorze, w którym ucierpiala bardzo jego siostra...
O 22 zostawili matkę na PKP- odwieźli ją do pracy a o 22.10 był wypadek na Fordońskiej.
DiPi - 16 Październik 2006, 08:22
:
10 minut od PKP do Fordońskiej (wysokość rometu) ???? i oni niby szybko jechali ???? hmmm ....
MonSta - 16 Październik 2006, 08:23
:
pewnie byli jeszcze na kebabie na królówce :)
DiPi - 16 Październik 2006, 08:43
:
no to by się wtedy zgadzało .... skoro kolesie mieli na budziku non stop powyżej 150....
Newman - 16 Październik 2006, 09:04
:
hmmm jak stali na swiatlach to tez?? :-P
Lucy - 16 Październik 2006, 10:23
:
dodam jeszcze informację, że wymieniony przez Monikę chłopak już wczesniej spowodował wypadek w którym jego siostra została kaleką. Jeśli to go niczego nie nauczyło to mnie nie jest jego żal :-(