Forum Bydgoszcz

Sprawy organizacyjne - Propozycje domen

Zet - 28 Październik 2006, 18:13
: Temat postu: Propozycje domen
Mam zamiar wykupić nową domenę dla forum. Szukam domeny o krótkiej nazwie, która będzie miała maksymalnie pięć znaków przed kropką i dwa znaki po kropce. Najlepiej .eu ewentualnie .pl ze względu na niższe ceny. Np. zmora.eu.
Problem w tym, że większość fajnych domen jest wykupiona. Jak macie jakieś ciekawe propozycje to podawajcie je w tym temacie, tylko najpierw sprawdźcie pod adresem AZ.pl czy taka domena jest wolna.

Najważniejsze jest aby nazwa domeny była krótka, a końcówka po kropce była dwuliterowa i też ważne jest aby po wpisaniu w Google.com mało było stron o tej nazwie - wtedy łatwo uda się wypozycjonować nasze forum na pierwsze miejsce w wyszukiwarce (tak jak wypozycjonowałem moje nazwisko).

Planuję też utworzenie kont pocztowych dla użytkowników forum typu nazwa_użytkownika@nowadomena.eu - zaletą tych kont będzie m.in. to, że nie będą dołączane reklamy do maili które wysyłacie i które do Was przychodzą.
Tomas - 28 Październik 2006, 19:26
:
no to propozycja moja luzik.eu no i e-mail: Tomasluzik.eu to by było dobre :mrgreen:

Zmieniłem maila w tym poście. Starajcie się nie podawać maili w postaci radio@radiomaryja.pl w miejscach na forum do których można dostać się bez logowania, gdyż wchodzą tam różne roboty sieciowe, które zbierają maile dla spamerów.
                                                                                                        Zet

Zet - 29 Październik 2006, 12:38
:
Na razie nic lepszego niż luzik.eu nie wpadło mi do głowy. Dawajcie więcej propozycji.
PS. Jakby co to rezerwuje maile zetluzik.eu i monikaluzik.eu.
Monika - 30 Październik 2006, 09:12
:
Ten luzik.eu to chyba najlepsze co można było wybrać...
DiPi - 30 Październik 2006, 09:16
:
jestem za !!!
Zet - 30 Październik 2006, 09:26
:
Ja wolałbym jednak coś lepszego niż luzik.eu (choć lepsze to niż gtw.az.pl), ale nie mogę wymyślić niczego wolnego. Zastanawiam się nad napisaniem skryptu, który by sprawdził wszystkie domeny np. dwu- i trzyliterowe i wyświetlił wolne. Gdybyśmy znaleźli kilka wolnych trzyliterowych to można by dopasować jakąś nazwę forum aby skrót nazwy pasował do tych trzech liter. Np. gdyby wolne było faa.eu to byśmy zrobili nazwę Forum Anonimowych Alkoholików. ;)
Kombinujcie ludziska.
Monika - 30 Październik 2006, 09:37
:
Możemy kombinować, tylko że za chwilę okaże się, że luzik.eu też już jest zajęte.
MonSta - 30 Październik 2006, 09:43
:
jazdaa.eu
jazdaaa.eu
Zet - 30 Październik 2006, 09:47
:
Szkoda, że jazda.eu i jazda.pl są zajęte. :-(
MonSta - 30 Październik 2006, 09:49
:
stayit. eu = stay in touch
Zet - 30 Październik 2006, 11:10
:
Znalazłem jeszcze wolne domeny:W sumie oprócz luzik.eu nie ma nic fajnego.
Monika - 31 Październik 2006, 07:20
:
Ja też tak sądzę. Luzik.eu jest najlepsze z tych wszystkich.