Forum Bydgoszcz

Sport - Siatka

DiPi - 28 Listopad 2006, 09:41
: Temat postu: Siatka
Myślę że na uwagę zasługuje nasza reprezentacja w siatkówkę ,nic się nie mówi na ten temat a oni szaleją na mistrzostwach :) siedem pierwszych meczy wygrane 3:0 !! bez straty setu :) ) a dziś to już szkoda gadać po kiepskim początku i wspaniałej walce do samego końca rozgromili rosjan 3:2 !!!! wstałem wcześniej żeby oglądać i było warto :) ) Wspaniały mecz, super walka do ostatniej piłki i widok bezradnej reprezentacji Rosji BEZCENNE .
No i już teraz wiadomo że będziemy walczyć o medal :-) z taką grą nawet o złoto !!!!!
Newman - 28 Listopad 2006, 09:46
:
ano... ja niestety moglem obserwowac statusy na gg... bardzo mnie cieszy ta wygrana... na razie Polacy bez porażki,, huraaaaaaaaa!!!
DiPi - 28 Listopad 2006, 10:12
:
jak to znajomy napisal zbierajmy chrust gazu nie bedzie heheheheheheh
Newman - 28 Listopad 2006, 11:31
:
hehehe... dobre dobre....
Stawiar - 28 Listopad 2006, 13:18
:
ja widziałem pierwsze dwa sety i byłem załamny, potem jakby coś w nich wstąpiło, ale to prawda, że putin gaz odetnie jak nic
kubek - 28 Listopad 2006, 13:27
:
można jedynie delikatnie liczyć na to, że Putin nie jest fanem siatkówki.
Spostrzezenie : Czy zauwazyliscie moze ogolnonarodowa panike pod stacjami benzynowymi przy stanowiskach LPG po wygranej naszej reprezentacji ???
Stawiar - 28 Listopad 2006, 13:34
:
A wiecie, że WINIARSKI jest z Bydgoszczy. Trza kibicować ziomalowi.
DiPi - 29 Listopad 2006, 09:58
:
Heheehe no i mamy kolejne zwyciestwo tym razem nad serbami :-) ) 3:0 hehe Brawo dla biało czerwonych !!!!!
kolejny mecz za dwadni i to już pół finał z Bułgaria oby też do przodu, chociaż przy takiej grze naszych inaczej byc nie moze .... jednak to tylko sport i wszystmo może się zdazyć :-/ .
Mimo to jestem za naszymi !!!!!!

A jeżeli chodzi o Winiarskiego hehe to po wygranej z rosja dowiedzial sie ze jest tatusiem hehehe to sie nazywa szczesliwy dzien !!!!! Gratulacje dla niego !!!