Forum Bydgoszcz

Ogłoszenia użytkowników - Poszukiwany Windows Vista Ultimate x64 PL

Zet - 29 Styczeń 2007, 18:42
: Temat postu: Poszukiwany Windows Vista Ultimate x64 PL
Poszukuję polskiej edycji 64-bitowej Windowsa Visty w wersji Ultimate. Od tygodnia można ściągnąć te Windowsy z MSDN, ale mi skończyła się subskrypcja. Może ktoś ma dostęp? Ja mam tylko angielską wersję beta tego systemu. Poza tym jest to pierwszy 64-bitowy system Microsoftu w polskiej wersji językowej.
Zet - 8 Luty 2007, 10:46
:

Monika - 8 Luty 2007, 10:56
:
Hmmm...?
Tomas - 8 Luty 2007, 12:05
:
No to odpowiadam. Może załatwię ci tego win ale muszę pogadać. Znam jednego co pracuje w serwisie komputerowym jednej z firm wiodących na rynku bydgoskim (nie podam nazwy bo za reklamę się płaci :)
Zet - 8 Luty 2007, 12:28
:
Tylko sam nie wiem czy jest już polska wersja, bo najpierw podawali, że premiera wszystkich wersji językowych będzie na całym świecie tego samego dnia, a przed chwilą wyczytałem w Computerworld, że premiera polskiej wersji 7 marca.
Sikor - 10 Luty 2007, 14:17
:
Po co Ci Vista?....za mało masz problemów?
Zet - 11 Luty 2007, 18:24
:
Z Vistą wcale nie ma jakiś problemów, których nie byłoby np. w Windowsie XP. Jak rok temu instalowałem sobie wersje beta tego systemu to jedynym problemem był brak sterowników do niektórych urządzeń, ale teraz już każdy producent udostępnia sterowniki do swojego sprzętu również dla Windowsa Visty. W nowym Windowsie jak się powyłącza wszystkie wodotryski i niepotrzebne usługi to wcale nie ma dużych wymagań sprzętowych - każdy współczesny komputer sobie z nim poradzi. Poza tym lubię być na bieżąco w z informatyką. Windows XP ma już sześć lat, a to bardzo długo w komputerowym świecie, Windows 2003 mi się znudził, a Windows XP x64, którego na co dzień używam nie wniósł nic nowego. I tak Vista prędzej czy później będzie w większości komputerów tak jak teraz jest Windows XP.
daniel1544 - 14 Luty 2007, 23:57
:
chodzby do potestowania sie przyda
Zet - 12 Marzec 2007, 21:33
:
Już nieaktualne. :wink:

Zamykam.