Forum Bydgoszcz

Zaproszenia i propozycje - A MOŻE BY TAK WYJAZD DO AQUAPARKU???

Calineczka - 22 Sierpień 2006, 17:34
: Temat postu: A MOŻE BY TAK WYJAZD DO AQUAPARKU???
SŁUCHAJCIE MOI MILI A MOŻE BYŚMY SIĘ WYBRALI DO ZAJEBISTEGO AQUAPARKU Z RWĄCĄ RZEKĄ, ZJEŻDŻALNIAMI NA PONTONY I BASENEM ZE SZTUCZNĄ FALĄ, NIE TAKIEGO BURACKIEGO JAK W CHOJNICACH, W KTÓRYM JAK WESZŁAM DO BASENU TO SIĘ POZIOM PODNIOSŁ ZARAZ WE WSZYSTKICH INNYCH. TAKIE FAJNE AQUAPARKI SA W GRYFINIE I W SOPOCIE, I CO WY NA TO ?????
Newman - 22 Sierpień 2006, 17:38
:
nie :evil:
Zet - 22 Sierpień 2006, 17:42
:
Wchodzę w to! :lol:
Kiedy jedziemy?
DiPi - 22 Sierpień 2006, 17:58
:
jestem za :) ) !!!!
Tomas - 22 Sierpień 2006, 17:59
:
Ja jestem też za ale trza tylko termin ustalić. najlepiej niech to będzie jakaś sobota. Uwielbiam sobie dupsko wymoczyć i przy tym się dobrze pobawić. Jak coś to ja i Basia jesteśmy za. :-D

[ Dodano: 22 Sierpień 2006, 18:01 ]
Jak znam życie to treba ustalić organizatora boi inaczej nici z tego pomysłu. Widzę że jest chętna Calineczka, myślę,że reszta chętnych tez się ze mną zgodzi :mrgreen:
DiPi - 22 Sierpień 2006, 18:05
:
i znowu musze sie zgodzic z przedmówcą :) ) wszystko w rękach calineczki !! Do dzieła !!
Emicha - 23 Sierpień 2006, 09:19
:
Calineczko! Pokaż co potrafisz, hihihihi. Myślę (bez porozumienia z mężem) że jesteśmy za, byliśmy teraz w Aquaparku w Krakowie, WYPASIOR!
Stawiar - 23 Sierpień 2006, 09:48
:
JA proponujuę do sopotu w sobotę, gdyby coś z tym wyjkazdem na Okoniny się nie udało. Mam w aucie 3 wolne miejsca.
MonSta - 23 Sierpień 2006, 09:51
:
czy w sopocie ma ktos jakis namiar na tani nocleg?
Calineczka - 23 Sierpień 2006, 10:03
:
słuchajcie, może ja z braku innego pożytecznego zajęcia zajmę się noclegiem, jak jechałam do soptu last year to można było wynając pokoje w akademiku w sopocie przy ulicy zdaje sie Bitwy pod Płowcami która jest blisko morza.na namioty was nie namawiam hehe bo to już byłby surwiwal dla niektórych (np. dla mnie)no ale jestem gotowa zająć się tym wyjazdem.Jest małe ale, ponieważ mój Tomek już w sierpniu nie ma wolnego weekendu.I byłby to pewnie pierwszy weekend września.Napiszcie mi proszę do jakiej kwoty zgadzacie się zapłacić za nocleg, a ja cos wyskrobie w necie.
MonSta - 23 Sierpień 2006, 10:09
:
10 zł za 2 os :) za cały weeknd :)
Calineczka - 23 Sierpień 2006, 10:14
:
hehe może jak będą miejsca na dziórawym kutrze na samym środku morza :)
MonSta - 23 Sierpień 2006, 10:18
:
tak na powaznie to pewnie bedzie ciezko cos znalezc za mniej niz 50 zł za osobe
DiPi - 23 Sierpień 2006, 10:19
:
50 za osobe ?? to ja wole jechać w tą i spowrotem bez noclegu :) ) taniej mnie wyjdzie :) ))
Calineczka - 23 Sierpień 2006, 10:22
:
napisałam dzióra przez ó, idę się spłakać
Emicha - 23 Sierpień 2006, 10:24
:
Myśle, ze we wrzesniu za 35 zyla to sie juz cos znajdzie...
W Spocie bylam kilka razy ale nigdy nie szukałam noclego bo rodzinka tam mieszkała, ale słyszłam. ze kademika to dobra sprawa. Trzeba sie rozejrzec, rozpytac, tam znaleźć nocleg na miejscu to juz nie jest tak hop siup, nie stoi nikt na ulicy i nie zgrnia na noclegi jak w Kolobrzegu czy Zakopcu.
Newman - 23 Sierpień 2006, 10:40
:
calineczka napisał/a:
napisałam dzióra przez ó, idę się spłakać


zawsze mozesz wyedytowac posta i sie poprawic....
MonSta - 23 Sierpień 2006, 10:49
:
..
Emicha - 23 Sierpień 2006, 11:23
:
No to mnie rozwaliło, ale DiPiemu wybaczamy :lol:
MonSta - 23 Sierpień 2006, 11:24
:
...
DiPi - 23 Sierpień 2006, 15:15
:
..........
Stawiar - 23 Sierpień 2006, 15:40
:
Ja chyba znalazłem wyraz w którym można najwięcej wyrazów zrobić: Gżehó. Ma ktoś lepszy?
DiPi - 23 Sierpień 2006, 15:42
:
grzegżułka hmm to terz tylko tży błendy :/ co zrobic ....
Calineczka - 23 Sierpień 2006, 16:09
:
dobra babolki jutro z rana dzwonie do akademików mam cztery numery w samym sopocie. wish me luck
kubek - 23 Sierpień 2006, 21:11
:
A ja mam takie drobne pytanie czy te zjezdzalnie znajduja sie wewnatrz czy na zewnatrz ? Bo w opisie nie ma ani slowa.

Zjeżdżalnia zewnętrzna Familijna (żółta) to długa na 110 metrów, szybka rura o licznych zakrętach. Różnica poziomów wynosi tutaj 12 metrów, a spadek nie przekracza 10%. Jest to zjeżdżalnia o niskim poziomie trudności. Mogą z niej korzystać osoby o wzroście minimum 120 centymetrów.

Zjeżdżalnia zewnętrzna Turbo (niebieska) to bardzo szybka rura - kamikadze! Jej długość to 70 metrów, różnica poziomów wynosi 12 metrów, zaś spadek nie przekracza 20%. Idealna zabawa dla osób posiadających zamiłowanie do ostrej i szybkiej jazdy. Zjazd przysparza wiele emocji i niepowtarzalnych wrażeń. Ostre wiraże! Z tej zjeżdżalnie mogą korzystać osoby o wzroście minimum 150 centymetrów.
MonSta - 24 Sierpień 2006, 07:37
:
...
Newman - 24 Sierpień 2006, 07:53
:
a ja myslalem ze ta dyskusja jest o aquaparku ;-)
Emicha - 24 Sierpień 2006, 08:04
:
kubek napisał/a:
A ja mam takie drobne pytanie czy te zjezdzalnie znajduja sie wewnatrz czy na zewnatrz ? Bo w opisie nie ma ani slowa.

Zjeżdżalnia zewnętrzna Familijna (żółta) to długa na 110 metrów, szybka rura o licznych zakrętach. Różnica poziomów wynosi tutaj 12 metrów, a spadek nie przekracza 10%. Jest to zjeżdżalnia o niskim poziomie trudności. Mogą z niej korzystać osoby o wzroście minimum 120 centymetrów.

Zjeżdżalnia zewnętrzna Turbo (niebieska) to bardzo szybka rura - kamikadze! Jej długość to 70 metrów, różnica poziomów wynosi 12 metrów, zaś spadek nie przekracza 20%. Idealna zabawa dla osób posiadających zamiłowanie do ostrej i szybkiej jazdy. Zjazd przysparza wiele emocji i niepowtarzalnych wrażeń. Ostre wiraże! Z tej zjeżdżalnie mogą korzystać osoby o wzroście minimum 150 centymetrów.


Wydaje mi się , że zewnętrzne, w Krakowie były rury na wysokości 15 m więc PODEJRZEWAM, że tutaj też będą na zewnątrz.
MonSta - 24 Sierpień 2006, 08:12
:
KOCHANI
zjeżdzalnie w sopocie sa w środku, jesli chodzi o rury
na zew wychodzi na pewnym odcinku rwąca rzeka
poza tym z basenu okrąglego jest wyjscie wodą na dwór i na dworze jest fontanna i tam jest takie basem w ktorym mozna poplywac
najwieksza zwala jest zima, jak bylismy to Blazejowi zamarzały włosy jak sie wychylil z wody :)
pozdrawiam,
jakby byly jakies jeszcze pytanka to zapodawac :)
Calineczka - 24 Sierpień 2006, 12:42
:
dokładnie MOnia ma racje tylko kawałek zawijasa rury wychodzi na zewe a jesli jest rwaca rzeka n zewnątrz to woda jest podgrzewana, jest wypasik juz ja sobei wszystko obejrzałam w neciku.
Tomas - 24 Sierpień 2006, 16:42
:
No to dajcie biednemu wygnańcowi znać na komórę co i gdzie ustaliliście bo tu k... nic nie wiadomo nadal a weekend to trza sobie wczesniej zaplanować jak sie jest tylko 2 dni w domu tak jak ja.
Czekam na newsa. Pozdro
DiPi - 24 Sierpień 2006, 16:56
:
Tomas spoko jak bedą konkrety to się napewno dowiesz :) )) wiec spoko luzik !!!
Calineczka - 24 Sierpień 2006, 17:10
:
dam wam znac jak tylko Tomek dostanie grafik na wrzesień na razie nei wiemkiedy ma wolny weekend a bez niego się nei ruszam :)
Emicha - 25 Sierpień 2006, 09:36
:
Ino nie 23 września, bo my znów jadziem na wesele.
MonSta - 25 Sierpień 2006, 10:49
:
zgadzam sie 23 wrzesnia odpada bo my tez na wesele. :lol:
DiPi - 25 Sierpień 2006, 12:53
:
a mi to wsio rybka każdy termin dobry byle by był .... bo tu wszyscy piszą tylko kiedy nie mogą :-( wyjdzie na to że nie pojedziemy bo zawsze gdziś komuś nie pasuje :-( życie ...
Emicha - 25 Sierpień 2006, 15:04
:
Nie wpadajamy w panikę kochani, tylko spokój nas uratuje :-D
Tomas - 26 Sierpień 2006, 21:31
:
Ja ogólnie to chętnie bym w przyszłym tygodniu pojechał. Od poniedziałku postaram się dowiedzieć o jakiś miejscach noclegowych bo fajnie by było sie wybrac po aquaparku na imprezkę do KOPAKABANY w Sopocie. Jest to lokal na plaży, w którym miałem przyjemność się bawić i jest zajebiście. A tak wogóle zawsze możemy wziąść ze sobą namioty i się rozbic na jedną nockę na plaży ale musi byc ciepło więc może ostatni weekend wakacji jest dobrą propozycją.
Moja propozycja:
Wyjazd w sobote 2.09.2006 koło godziny 10tej. Piękne balety w Aquaparku, następnie znam azjebista knajpkę aby zapodać do wora żołądkowego dobrą RYBKĘ, mały spacerek a później to juz balanga w Kopakabanie.
Zastanówcie się bo ja to juz sam siebie chyba wkręciłem i coś czuje że i tak pojadę :mrgreen:
Calineczka - 27 Sierpień 2006, 12:05
:
Tomek specjalnie napisałam ze chciałabym poczekac az Tomek bedzie miał wolne a jeszcze nie dostał grafiku na wrzesien i to ja obiecałam ze załatwie noclegi wiec jakbyś mógł zaczekać byłoby miło , bo ja bez Tomka nie pojade a grafik dostanie pod koniec miesiąca.

[ Dodano: 27 Sierpień 2006, 12:06 ]
a w kopakabanie bedzie za zimno bo juz noca pizga a to jest na plaży

[ Dodano: 27 Sierpień 2006, 12:08 ]
więc ja i Tomek niestety w ostatni weekend wakacji który i tak uważam jest za zimny do spania w namiocie się nie piszemy, jesli przystajecie na Tomka oferte to napiszcie to ja nie będę dzwoniła do akademików w sopocie
MonSta - 28 Sierpień 2006, 07:31
:
no 02. 09 bylby dobra opcja. w gre wchodzi tez 09.09. ale nastepne 2 weekndy wypadaja w naszym wypadku,
co prawda 02. 09 bylibysmy w sopocie dopiero wieczoreem bo do 17 musim byc w Bydoszczy
wiec aquapark by nam wypadl, ale plakac nie bede, badziej mnie kreci klubing w Sopocie.
Jak za starych pieknych studenckich czasow, moznaby dowiesc ze po czasie mozna i poprawiec poziom zadowolenia z klubingu sopockiego. Byloby milo ! Looking forward... :)
Monika - 28 Sierpień 2006, 08:10
:
... a wracając z Sopotu w niedziele można zatrzymać się na grzyby. Tak mi zasmakowały, że chętnie jeszcze raz bym pojechała.
DiPi - 28 Sierpień 2006, 08:43
:
taaa grzybki wypasik :) )) śniadanko i obiadek pycha :) ))
problem z tym że dostałem cynka od "leśnika", że grzybki chwilowo wyszły .... :-(
MonSta - 28 Sierpień 2006, 09:00
:
no jak wyszly do lasu to w u porząsiu :)
Stawiar - 28 Sierpień 2006, 10:09
: Temat postu: Drugiego września
My będziemy w Sopocie dopiero na imprezę w Kopakabanie. Ale też tam już kiedyś byłem. I na prawdę warto jechać nawet 2 godziny. A jeszcze zapewne odwiedzimy Vivę. To już wogóle będzie wypasik.
Calineczka - 28 Sierpień 2006, 13:52
:
no to bawcie się dobrze robaczki, ja jak napisałam wczesniej nie moge mimo ze był to mój pomysł życze wam udanej zabawy
MonSta - 28 Sierpień 2006, 14:00
:
Monia, jak nie mozesz? to wioska, przeciez to byl twoj zajebisty pomysl, co z wolnym weekndem.
Pomysl sie tak spodobal ze sie nie mozemy doczekac realizacji, ale bez ciebie to wioska. Zapodawaj kiedy bys mogla?
Emicha - 28 Sierpień 2006, 14:16
:
Słuchajcie Aquapark nie zając i nie potrzeba na niego pogody, więc nie ucieknie więc n ie róbmy tak, żeby komuś nie pasowało, a już na pewno organizatorowi.
Tomas - 30 Sierpień 2006, 18:37
:
Witka. Organizator wyjazdu stwierdził, że nie będzie wstanie w najblizszym czasie odbyć podróży do aquaparku i nie ma nic przeciwko wręcz przeciwnie abym tym tematem się zajął. Pozdro dla calineczki, jeszcze bedzie sprawiedliwość na tym świecie i zapewniam, że to nie ostatni wyjazd do Sopotu :lol:
Dobra do brzegu. Mam mozliwość załatwienia noclegu w Sopocie ale niezbędna jest informacja ile osób jest chetnych na ten wyjazd w ten weekend bo nie widziałem innych ofert ooprócz grilla w pieczyskach, który mozna zaliczyc wracając z Sopotu więc nie koliduje. Byłem w fjanym domku na zjazdach w Gdańsku i płaciłem 25zł za dobę z tym że brałem odrazu min. 7 noclegów ale jak bedzie nas ..... to myslę że ta cene jestem wstanie ustalić. Kwestia jest czy są miejsca dlatego apeluje o jak najszybszą reakcję z waszej strony. KTO CHĘTNY ?
Plan wyjazdu:
Sobota zbióreczka w granicach godz. 8.30 -wyjazd prosto do raju na calutki dzionek. Wieczorem balety albow kopakabanie albo vivie z reszta jest wiele opcji
Niedziela: wspaniałe przebudzenie małe szaleństwo po trójmieście (dla mnie rybka) dla Basi pewnie jakieś sklepy a dla inny jak kto lubi. Powrót na grilla do Pieczysk.
Wszelkie zmiany dotyczące wyjazdu mile widziane to jest tylko projekt. Ja to chyba i tak pojade nawet sam jak będę musiał :064: ale raźniej było by z całą ekipą a po za tym wszyscy będą po wypłacie więc hulaj duszo.
Newman - 30 Sierpień 2006, 19:19
:
ja mam po 8mym kesz
DiPi - 30 Sierpień 2006, 20:05
:
co racja to racja w tele kasa jes w plowie przyszlego tygodnia ale co tam pare drobiazgów się znajdzie :) ) tylko pisać kto jedzie !! bo jak lipa to ja se w inne miejsc podskocze np Poznań bo młoda jedzie do budy :/ ... wiec pisać co i jak i kto !!!!
Zet - 30 Sierpień 2006, 23:44
:
No to my też jedziemy na 100 % :!:
MonSta - 31 Sierpień 2006, 07:35
:
ja bym bardzo chetnie pojechala, nawet juz z rana w sobote, ale... Blazej musi byc w Bydzi do ok 19.
a w niedziele trzeba sie stawic na grilla, wiec pewnie ok 14 trza wracac z trojmiasta, wiec sami rozumiecie ze to sie kupy dla nas nie trzyma
ale ja i tak jestem chetna :)
Robert - 31 Sierpień 2006, 16:25
:
a ja bym se nawet śmignął do tego czegos co nazywacie aquaparku , ale nie stety w sobote wesele , nio a w niedziele grilek u Lucynki i Pawełka .....:) pozdro
Emicha - 31 Sierpień 2006, 16:42
:
My niestety nie jadziem:( tym razem. Mamy poważne zakupy remontowe do poczynienia w ten weekend.
DiPi - 31 Sierpień 2006, 16:59
:
Z tego co czytam to nikt nie jedzie :-/ to nie fajnie ,miał być wypad ekipowy a wyszedł koszmar weekendowy no nic coś się wymyśli .... może jakieś pifo :-)
Tomas - 31 Sierpień 2006, 18:14
:
Ludzie czy ja za dużo od was wymagam. Prosze o okreslenie się tzn. TAK JADE ALBO NIE MAM WAS W DUPIE. Bo nic z tego co napisaliscie nie wynika a ja na bieżąco nie jestem wstanie wam tu odpisywać.
Newman - 31 Sierpień 2006, 18:36
:
ja sie wypowiedzialem jakby co w drugim poscie na pierwszej stronie co do tej aquaparkowej imprezy i nic sie nie zmienilo do tej pory...
Zet - 31 Sierpień 2006, 18:38
:
Skoro większości nie pasuje to może w przyszły weekend :?:
Lepiej byłoby pojechać większą ekipą.
Kasia - 31 Sierpień 2006, 23:09
:
Ja w ten z Rolandem też odpadam. Brak kasy Ale w nastepny to może. Jak Roland wypłate dostanie to możemy pogadac. Tylko nie zebym za jego wypłate chciał poszaleć. Ale po co ma sie chłopaczyna spinać że nie ma kasy.
DiPi - 1 Wrzesień 2006, 06:12
:
Tomas napisał/a:
.....ALBO NIE MAM WAS W DUPIE


....jak napisał tak robie NIE NIE JADE MAM WAS W DUPIE :-)

A tak serio to przyszły jest ok :-) myśle (czasem mi się to uda), że w przyszłym tygodniu większa ekipa pojedzie :-) no i będzie po wypłacie bo jak już kolega pisał

Newman napisał/a:
ja mam po 8mym kesz


więc Tomku może ostatecznie poczekać do przyszłego tygodnia :-) ))))
MonSta - 1 Wrzesień 2006, 07:22
:
tak! koniecznie! juz mamy zalatwiony fajna bryke na przyszly tydzien! i jedziemy sami albo osobno, hehe
bankowo next week!
DiPi - 1 Wrzesień 2006, 07:44
:
monia pochwal się ;> bo jakwiesz w tym temacie to mnie strasznie ciekawość zrzera :-)
MonSta - 1 Wrzesień 2006, 07:49
:
hmm, w tym temacie to zapodawaj do mężula. bo ja wiem ze ma być wieksze niz dotychczasowe i ze ma 4 kola :)
Newman - 1 Wrzesień 2006, 07:53
:
Kamaz?
DiPi - 1 Wrzesień 2006, 07:58
:
w woli wizualizacji :-)







takim to się wszyscy zabierzemy na party :-)
Newman - 1 Wrzesień 2006, 08:04
:
ten klasyczn Kama3 jest da best... a jak robota tam idzie ... fajny jest ten majster w czerwonej koszulce
Stawiar - 4 Wrzesień 2006, 15:21
: Temat postu: Jest nocleg w sopocie:
Kochani, :569: jest nocleg w sopocie, na jedną noc z soboty na niedzielę.
Przy ul. Podjazd 7/8. To jest 40 metrów od ulicy Monte Cassino, w okolicy stacji SKM, w samym centrum sopotu. Koszt: 40 zł / osobę o ile każdy zabierze śpiwory. Pokoje są sześcioosobowe. Wspólna łazienka i aneks kuchenny. Na jedną noc damy radę się przemęczyć.

Dodatkowe koszty: 40 zł (całodobowy karnet na baseny). Bilet do Vanilla Clubu 15 zł (panie nie płacą).

Z przyczyn oczywistych nie będę niczego podliczał, zliczał, kalkulował, bo na pewno się pomylę. Bardzo proszę o zgłoszenia na wyjazd. Bo we wtorek muszę rezerwować ten pokój. :blant:
Tomas - 4 Wrzesień 2006, 18:01
:
Sikorscy jadą na bank ale to ostatni raz sie z wami umawiam na wyjazd do Aquaparku :mrgreen: bo z tymi waszymi pomysłami można jajo znieść więc w sobotę z rana :dresiarz: do Gdańska.
NIE MA ODWROTU !!!!!!
DiPi - 4 Wrzesień 2006, 21:28
:
no i dupa ja odpadam...wiem że nalegałem i chcialem bardzo jechac ale ciecia finansowe ostre musz poczac....nie dostalem jeszcze kasy a juz wiem ze ja wydalem....wiec wielkie sorki za zamieszanie :-( (
Zet - 4 Wrzesień 2006, 22:00
:
:idea: To może pojedziemy tylko do aquaparku i wrócimy tego samego dnia :?: Wtedy też zmaleją koszty, bo Sopot nie jest aż tak daleko. Nam też dużo komplikuje ten nocleg, a na żadne wyjście do klubu nie mamy ochoty.
MonSta - 5 Wrzesień 2006, 07:18
:
no coż ja jade tam ze względu na Sopocki clubing :) mnie tam ten aquapark nie kreci wiec z pewnościa nocleg musi byc!
Newman - 5 Wrzesień 2006, 07:53
:
wybieracie sie jak sójka za morze... :lol:
Kasia - 5 Wrzesień 2006, 08:15
:
Ja też jadę z Rolandem.
Braciszku dopisz nas do twojego autka, bo ten Rolanda to wiesz taki lipny jest. Albo jeżeli widzę są niesprecyzowane plany. To ja z Rolandm pojedzimy opelkiem i możemy zabrać Zetów o ile chcecie i wrócić w sobote ( Ostrzegam będziemy jechać ok 80 góra 100km/h) bo to kieprawe auto.
Zet - 5 Wrzesień 2006, 10:30
:
No właśnie miał być wyjazd do aquaparku żeby trochę się poruszać, a wygląda na to że wszystko sprowadzi się do chlania i będzie jak zwykle…
Stawiar - 5 Wrzesień 2006, 10:35
: Temat postu: Ależ, jakie tam chalanie
My? Chlanie? Nigdy! Niechętnie! Tylko pod przymusem. :570:

Dzisiaj szukam jeszcze jednego noclegu, gdzieś na granicy sopotu i gdańska. Będzie jakieś 20 minut speceru do molo. Ma być taniej, ale nie mogę się dodzwonić.

Odradzam wyjazd jednodniowy. Będziemy ostro zmęczeni po tym aqua. A tak poruszamy się. Później imprezka. Na drugi dzień spacerek na molo. I do domku. Przyjemny weekend.

na razie załatwiam nocleg na 6 osób. Gdyby ktoś jeszcze był chętny, proszę o dopisanie.
MonSta - 5 Wrzesień 2006, 11:54
:
oby sie nie sprowadziło do jarania i bedzie jak zwykle ...

[ Dodano: 5 Wrzesień 2006, 11:55 ]
ale do rzeczy: z tego co piszecie to wynika ze jedzie 8 osób, Tomasx2 Zetx2 Kasiax2 i my, to czemu nocleg dla 6 os?

[ Dodano: 5 Wrzesień 2006, 12:18 ]
Kochani!
nocleg do wziecia za 22 zł za os pokoje 2 os, lazienka i kuchni wspolna dla 3 pokoi, - to sa mieszkania zamkniete 3 pokojowe, w akademiku w ktorym mieszkanlam, w Gdyni,
moze w związku z obnizeniem kosztów nocegu ktos jeszcze sie zdecyduje?
Nowy, juz po wypłacie? mowiles ze po 8 pojedziesz...

[ Dodano: 5 Wrzesień 2006, 12:19 ]
sa tez noclegi za 30 zł za os- w kawalerkach czyli aneks kuchenny i lazienka tylko dla dwojga
jeszcze sprawdzamy kontakt - akademiki w Sopocie. moze w podobnej cenie a bliżej do Sopotu :)

Opłata za nocleg w pokoju gościnnym (Dom Studencki nr 6 lub 9) wynosi
40 zł za dobę + 7% VAT.
Dom Studencki Nr 9
Dom studencki znajduje się 100 m od plaży
Sopot, ul. Bitwy pod Płowcami 64
Pokoje 2 - osobowe z umywalkami
tel. (0-58) 551 20 68, 551 20 69

Najnowsze newsy: Jedą na bank. Tomasy, Rolandy, Gramy, i My, to mamy 8.. kto jeszcze? licytacja trwa...
Stawiar - 5 Wrzesień 2006, 13:28
: Temat postu: domy studenckie
Niestety dom studencki na ul. Bitwy pod Płowcami jest w remoncie i tam nie możemy spać, wszystkie szczegóły odnośnie noclegów czy to w sopocie czy w gdyni będą znane jutro rano, nie przekraczamy 30 zł za osobę. No wreszcie konkrety są. Bo już myślałem że sobie będę musiał zjeżdżalnię zrobić w wannie.
Monika - 5 Wrzesień 2006, 16:54
:
Ja najbardziej chciałabym jechać tylko do aquaparku, bez noclegu i tak pewnie zrobimy, muszę tylko ustalić dokładnie z Zetem bo jeszcze z pracy nie wrócił. Rozmawiałam dzisiaj z Kasią i moglibyśmy jechać z nimi i oni też by wracali... to by było fajowo :527:
Nie za bardzo pasuje mi imprezowanie w Sopocie, mi się już w ogóle wyjścia do klubów znudziły, pewnie za dużo biegałam po tych klubach w liceum - szukając szczęścia :720: a teraz papierosy mnie wkurzają, tłum, hałas... o kurcze czy ja się starzeje? :059:

MonSta napisał/a:
oby sie nie sprowadziło do jarania i bedzie jak zwykle ...

PS. A zajarać to sobie z Zetkiem mogę w domku :ganja:
Tomas - 5 Wrzesień 2006, 17:22
:
A ja Wam coś powiem nigdy nie stroniłem :ganja: :532: :564: :koncert: :blant: i nie zamierzam. A po za tym niczego nie żałuje przynajmniej mam co wspominać i myślę, że taki dzień jak w sobotę będzie należał właśnie do takich momentów.
Jesli kiedys nie będzie mi się chciało wychodzić do klubów to otworze swój klub żeby było tak jak się podoba.
A jeśli chodzi o nocleg to mi to wsio ryba ale wiadomo cena jest ważna.
Więc jak ktoś nie jedzie niech juz teraz żałuje :mrgreen:
Monika - 5 Wrzesień 2006, 17:23
:
... no to do Twojego klubu będę chodziła ;-)
Kasia - 5 Wrzesień 2006, 17:31
:
No to ja dam zanać czy my nocujemy.Jak z Moniką i Zetem ustalę to się określimy czy do samego Aquaparku czy z noclegiem ale jedziemy.

[ Dodano: 5 Wrzesień 2006, 17:34 ]
To moja prywata do brata.
Ale mi sie zrymowało :idea:
W piątek prawdopodobnie idziemy do klubu z Gosią, obrażalskim..... Zadzwonie do Basi wiecej ustalić.Takie spotkanie wymyślono.

[ Dodano: 6 Wrzesień 2006, 07:59 ]
Zarezerwujcie nocleg mi i Rolandowi.Dzięki

[ Dodano: 7 Wrzesień 2006, 21:09 ]
Ok to jak się umawiamy na wyjazd w sobotę :dance: ??????
Zet - 22 Czerwiec 2007, 16:54
:
W Polsce jakieś słabe te aquaparki. Dwa tygodnie temu byłem w Krakowie bo słyszałem, że lepszy niż w Sopocie, ale lepsze były tylko zjeżdżalnie, za to nie było rwącej rzeki.
Ja bym chętnie się przejechał na Słowację do aquaparku. Z tego co tu http://przewodnik.onet.pl...85,artykul.html piszą wynika, że nasze polskie mogą się schować przy słowackich.
A tu są zdjęcia: http://pejzaze.onet.pl/47...ki,galeria.html
Emicha - 25 Czerwiec 2007, 09:02
:
Zet napisał/a:
w Krakowie (...) nie było rwącej rzeki


Co takiego :?: :?: :?: Dziwne :!: :!: :!: Jak my byliśmy w zeszłym roku w sierpniu to była rwąca rzeka i to rewelacyjna, nie mogłam się z niej wydostać. Nurt był naprawdę silny a pływało się nie wokół jednego słupa tylko po kształcie ósemki. Były mosty linowe, zjeżdżalnie rewelacyjne, zwłaszcza taka z wysokim uskokiem i czarna tzw. disco. Bardzo mi się podobało.
Zet - 25 Czerwiec 2007, 11:29
:
No weź mnie Emi nie załamuj :!:
Czyli wygląda na to, że nie zauważyłem rwącej rzeki. :cry: To by się mogło zgadzać, bo ja tam byłem podczas delegacji i sam poszedłem na 75 min. do aquaparku, a kumpel czekał na zewnątrz. Ja w związku z tym się spieszyłem, wszystko na początku obskoczyłem i stwierdziłem, że nie ma rwącej rzeki, a najlepsze są zjeżdżalnie więc potem już tylko zjeżdżałem...
Teraz nawet na stronie znalazłem informację o rwącej rzece (www.parkwodny.pl/index.php?action=76) i nawet wiem czemu ją przeoczyłem - ja szukałem takiej dzikiej rzeki jak w Sopocie co się wypływa na zewnątrz budynku...
Sikor - 25 Czerwiec 2007, 13:29
:
to co jest w Krakowie trudno nazwać rwącą rzeką, no ale prąd jest dosyć silny
Emicha - 25 Czerwiec 2007, 13:41
:
Sikor napisał/a:
to co jest w Krakowie trudno nazwać rwącą rzeką

No to ja nie wiem jakiej rzeki wy chcecie. Dla mnie ta w Krakowie była najsilniejsza, można się było dac ponieść, w innych Aquaparkach była lipa w porównaniu... no ale nie pływałam na jakichś zajefajnych światowych basenach więc może się nie znam...
Monika - 25 Czerwiec 2007, 13:46
:
Takie prądy mniej lub bardziej silne są na wielu akwenach, z tego co widzę to w Krakowie rzeczywiście szedł ten prąd po ósemce, a Zetowi chodziło o taką rwącą rzekę, co kładziesz sie i jakiś czas płyniesz razem z prądem, porywa cię nieźle i czasami obija o ściany... w Sopocie była to największa atrakcja :lol: .
Zet - 25 Czerwiec 2007, 17:03
:
No ja w Krakowie nie byłem na tej rwącej rzece :evil2: , ale ta w Sopocie faktycznie była zajebista, szczególnie jak się wypływało na zewnątrz na mróz.

Sikor napisał/a:
...no ale prąd jest dosyć silny
Widać, że chłop po elektroniku... :wink:
Emicha - 26 Czerwiec 2007, 09:35
:
Zet napisał/a:
...no ale prąd jest dosyć silny
Widać, że chłop po elektroniku...


Dobre!

Ja w Sopocie w Aqua nie byłam :-( może w tym roku odwiedzę.
Zet - 26 Czerwiec 2007, 11:12
:
Zjeżdżalnie są w Sopocie gorsze niż w Krakowie, ale nawet dla samej dzikiej rzeki warto tam pójść.
Tomas - 26 Czerwiec 2007, 12:57
: Temat postu: Planowany kolejny wypad do Aquaparku
My z Maćką będziemy teraz w ten weekend w Trójmieście na Open Air ale czy uda się wyrwać do Aquaparku to się okaże bo i morze będziemy mieli blisko noclegu zaledwie 150 m :mrgreen: Jednak możemy podjąć temat wyjazdu do Sopotu jakoś jeszcze w lipcu na weekend i do Aquaparku by sie poszło i nad morze i na balety do Copacabany na samej plaży blisko mola Sopockiego (bardzo polecam) i nura może w morzu itd. Trochę się rozmarzyłem ale czy będą chętni?? Może tak ten weekend 27-29 lipiec??
Zet - 2 Marzec 2009, 19:43
:
Czego to w aquaparku nie wymyślą – http://sportowystyl.com.p...temid=61&id=327...
Newman - 3 Marzec 2009, 18:28
:
hehe.. zwała
Zet - 13 Listopad 2010, 10:32
: Temat postu: Polskie aquaparki
http://plaze.onet.pl/foto...,foto-duze.html