Forum Bydgoszcz

Imprezy, wyjazdy - MADE IN CHINA

Emicha - 1 Marzec 2007, 09:42
: Temat postu: MADE IN CHINA
Moi szefowie byli w ostatnim czasie w Chinach. Zdjęcia przypadkowo trafiły do mnie, więc nie podzielę się z Wami niczym więcej jak tylko wrażeniami z oglądania. Wiem, że byli na południu Chin i zachaczyli o Shenzen i Hong Kong...

Targ rybny:


Wyroby z drewna, stoły podejrzewam że z jednej bryły drzewa:


Sprzeczności:

To sie nazywa "korek"

Stawiar - 1 Marzec 2007, 09:51
:
Hał macz ys de fisz
Emicha - 1 Marzec 2007, 09:58
:
Ryby i fisze, hehehe
Calineczka - 1 Marzec 2007, 10:44
:
ja jak dzwonię do Penang w Malezji lub do Chin to mnie rozwala ich chiński angielski, w ogóle nie rozumiem co oni do mnie terefere, poza tym sa strasznie upierdliwi, średnio dzwonią 4x dziennie, dlaczego nie ma w zamówieniu przecinka.
Newman - 1 Marzec 2007, 10:51
:
Row Ryb... Rowy Ryby Fisze


niby slums attack a prawie każdy klime ma..

no no no..
Tomas - 1 Marzec 2007, 11:16
: Temat postu: Niezłe foty
Chciałbym żeby u nas takie targi rybne były. Zajebiście duży wybór rybek :) Nie jadłem jeszcze płaszczki i pewnie wielu z tych co na zdjęciu widziałem. Ośmiornice już kiedyś łyknąłem i tak jak owoce morze nic specjalnego jak dla mnie. Podoba mi się ten targ. Ostatnio sobie obiecałem, że przynajmniej raz w tygodniu będę wciągał właśnie obiadek z rybką i odziwo na razie to mi wychodzi czasem 2 razy w tygodniu. Ogólnie za mało ryb jemy a to najzdrowsze z możliwych konkretów. Posiadają bardzo małą zawartość tłuszczu i najmniej są one przyswajalne przez nas. Ogólnie lubię rybki i polecam wszystkim jak największą ilość wciągać.
Kasia - 6 Marzec 2007, 10:13
:
targ super , ale ryby :-P
A budynki to zreczywiscie z roznej bajki. To tak jakby spojrzec u nas na Spichrze pieknie wyremontowane na tle Brdy i na Okole stare walace sie kamienice.
kubek - 6 Marzec 2007, 13:35
:
Calineczka napisał/a:
poza tym sa strasznie upierdliwi, średnio dzwonią 4x dziennie, dlaczego nie ma w zamówieniu przecinka.


a nie przyznasz ze sa za to bardzo alez to bardzo przy tym kulturalni i az do posrania mili ?

A ryby fishe ze zdjesc jak z National Geographic. Rybki lubie , ale nie wiem czy bym plaszczke przez gardlo przelknal :570:
Calineczka - 7 Marzec 2007, 13:04
:
masz rację Kuba słodkopierdzący sa az się niedobrze robi, ale generalnie cięzko się z nimi współprauje.
Maras - 25 Marzec 2007, 20:26
:
hej chcciałem się tylko przywitać, bo dawno mnie nie było i zamulałem. Fajune te rybki !!!!
Kasia - 26 Marzec 2007, 13:36
:
czesc Marek no wlasnie gdzie ty chlopie byles jak cie nie bylo???????