Forum Bydgoszcz

Moda i uroda - Moda

Kasia - 23 Sierpień 2006, 19:19
: Temat postu: Moda
A może dodać foum związane z modą. Będę umieszczać nowinki i grono użytkowników się poszerzy. :684:
Zet - 23 Sierpień 2006, 20:39
:
Mówisz i masz. Forum jest założone tutaj.
Kasia - 24 Sierpień 2006, 22:17
:
Moje koleżanki zakładają sklep internetowy z spódnicami. Będzie można u nich zamawiać fajne kiecki. Stronka jeszcze w budowie ale polecam
http://www.e-spodnice.pl/
MonSta - 25 Sierpień 2006, 13:22
:
sympatyczne te wiadomosci ze świata mody, gratuluje pomyslu na to forum,

przegladalam tez wylegarnie, spoooooro gadzetow, super propozycje!
kubek - 25 Sierpień 2006, 13:49
:

flyszman - 29 Sierpień 2006, 13:44
:
Kasieńka na przyszły sezon letni jedziesz nad morze z tymi swoimi świecącymi patałaszkami. Załatwimy Ci jakieś stoisko blisko budki z goframi i lodami...kawałek piachu i szum wody w oddali...no i dla misia będzie zarabiać pieniążki...co Ty na to?

[ Dodano: 29 Sierpień 2006, 16:16 ]
dziwie sie kasiu ze jeszcze nie wzielas sie za robienie pierscionkow...pewnie tez bys sobie dala rade
Kasia - 29 Sierpień 2006, 17:27
:
No no ja jestem stworzona do wyzszychc eleów niż praca. Obstaje prz wakacjach nad mozem a pracować ktos inny może :mrgreen:

Emila mam naszyjnik z żółtych koralików jak byś chciała zobaczyć daj znać.

A na mojej stronce jest nowy link bizuteria mam kilka komplecików do sprzedania. Format zdjęć jest za duzy niedługo poprawie
Emicha - 29 Sierpień 2006, 19:26
:
Pisze się na naszyjnik:-) I może na coś jescze?
Kasia - 30 Sierpień 2006, 01:04
:
aktualne komplety mam na mojej stronie sikorska.biz w bizuterii ale niektóre są już sprzedane

a branzoletka na zdjeciu to jest ta twoja
flyszman - 5 Wrzesień 2006, 12:56
:
:idea: kochana ty tego nie sprzedawaj w Polsce tylko w Angli bo laseczki będą płaciły w funtach...
Monika - 5 Wrzesień 2006, 17:25
:
Tylko, że te Angielki nie będą wiedziały jak się nosi taką biżuterię i wszystko popsują. Chętnie płaciłabym za nią w funtach, bo są tego warte!
Kasia - 5 Wrzesień 2006, 17:29
:
Dzięki Monika

Wymyśle coś dla ciebie za te interesy. :idea: A co należy ci się. A jak tam fryzurka mamy -zadowolona.
flyszman - 13 Wrzesień 2006, 14:36
:
co ty biedronko zrobisz tam bez tych swoich błyskotek? :609:
Monika - 14 Wrzesień 2006, 15:16
:
flyszman napisał/a:
co ty biedronko zrobisz tam bez tych swoich błyskotek? :609:
jeżeli pisząc biedronko miałeś na myśli swoją Kasię, to ja sądzę (choć nie znam jej na tyle dobrze), że miała dodatkową torbę na te błyskotki. Chociaż tak się zastanawiam jak ta Kasia się spakowała, skoro ona na krótki wypad do Sopotu (jedna noc) zabierała już tak dużą torbę... i to chyba nie jedną :hmmm:
Kasia - 14 Wrzesień 2006, 15:24
:
Z pakowaniem byl problem. trzeba bylo z 4 razy torbe rozpakowywac i wyrzucac wszystko. ale kilka blyskotek udalo mi sie zabrac. Walczylam o nie jak lew :one: oczywiscie co nie zabralam bedzie trzeba kupic. Wiec paputki i szlafroczek dzisiaj kupilam juz :lol:
Monika - 14 Wrzesień 2006, 15:31
:
Masz mistrza... gD>
flyszman - 19 Wrzesień 2006, 09:44
:
No nie wiem Moniko czy to dobrze tak chwalić moją biedronkę za te jej roztrzepanie i nierozsądek organizacyjny podczas pakowania....a jaki ja byłem zdenerwowany?! :evil:
Zet - 19 Wrzesień 2006, 11:34
:
Ty też masz mistrza za cierpliwość. :mrgreen:
Tomas - 19 Wrzesień 2006, 13:42
:
Szwagier nie masz co się denerwować bo to nic nie da. Musisz zaakceptować roztrzepanie na rzecz umysłu twórczego (artystycznego) bo wiemy jak jest ;-) Po za tym wszystko ma swoje + i -. Fakt jest taki, że po powrocie z Olsztyna nic nie było na swoim miejscu a gospodynii w Anglii a z tego co słyszałem miałeś przyjść i poukładać ale wiem nie znalazłeś czasu :brawa:
Monika - 20 Wrzesień 2006, 13:08
:
Jakby chciało się mieć zawsze wszystko poukładane i posprzątane to można popaść w nerwicę, nie polecam... sama się przekonałam, po wyjeździe teściów, że trzeba wyluzować i nie można cięgle sprzątać , układać bo życie jest za krótkie i jest tylko jedno!!! :hipis:
Kasia - 20 Wrzesień 2006, 23:12
:
mi to mowisz u mojej siostry jak na szpilkach.Wszystko musi byc czyste i na swoim miejscu.A wieci jaki ze mnei balaganiasz. ale tak to jest jak sie u kogos mieszka tzreba sie podporzatkowac