Forum Bydgoszcz

Nauka i technika - Slówka i Słowa

kubek - 23 Sierpień 2006, 21:40
: Temat postu: Slówka i Słowa
Znalazlem na prawde zabawny slownik on-line. Slownik slangu. Niestety nie polskiego lecz angielskiego. Jak ktos zna taki polski to niech zapodaje.

Urban Dictionary is a slang dictionary with your definitions. Define your world
Znajduje sie on pod nastepujacym adresem :
http://www.urbandictionary.com/


jeden z przyklaow :) "COLLO"
http://www.urbandictionar....php?term=collo

i tlumaczenie::
smelly bastard. he lives in a 1 house ghetto stinks of sweat poo wee sick and dried cabbage flakes.

"collo u smell"
"collo smells"
"collo is smelly"
"smelly kid"
MonSta - 24 Sierpień 2006, 07:22
:
apropos słów i słówek co jest napisane na tych ludzikach przy twoim imieniu, wzrok moj zbyt slaby aby rozszyfrowac
Emicha - 24 Sierpień 2006, 08:18
:
Wg.mnie tam jest "Plant Me" przypomina to takie zabawki, na ktorych można zasadzić jakieś roslinki, typy np. rzerzucha.
kubek - 24 Sierpień 2006, 11:14
:
Correct :) Szczerze mowiac jestem ciekaw czy mozna cos takiego kupic w Bydgoszczy i miec wlasnego "Plant Me" w domu.
MonSta - 24 Sierpień 2006, 11:24
:
hmm, ja widzialam takie cos w innej troche formie, kupujesz jakis taki stworek okrągły i z niego po jakims czasie wyrasta cos na podobienstow rzerzuchy. Mozna to bylo kiedys dostac w skelepach ze śmiesznymi rzeczami, ale nie wiem cyz jeszcze sa takie u nas w miescie, ostatnio widzialam tez te stworki w galerii z rzeczami różnymi, na Gdanskiej :065: - po stronie gazety wyb. miedzy centrala rynma a tym warzywniakiem na rogu Gdanskiej i Śniadeckich, to jest tak naprrzeciwko kawiarni O'lala :585: . hmm, skaplikowane to tlumaczenie ale chyba mozna juz domyslic :607:
kubek - 24 Sierpień 2006, 11:44
:
Wielkie dzieki, na pewno poszukam bo szczerze mowiac w Bydgoszczy wczesniej nie widzialem. Obadam na Gdanskiej moze bedzie , a jak nie, sam sobie zrobie z gliny plasteliny.
DiPi - 24 Sierpień 2006, 11:57
:
szukałem na necie i na polskich stronach znalazłem tylko odnośnik do sklepu za dolce :/ i tamkosztowało to 20$ .... a u nas takich śmiesznych nie widziałem :/ fajne są te twoje stwory , te o których mowi monika są chyba też w niektórych kwiaciarniach !!
MonSta - 24 Sierpień 2006, 12:29
:
A to racja widzialam tez tego stwora w kwiaciarni w Tesco, tam zaraz przy wejściu blizej ronda