Forum Bydgoszcz

Ogłoszenia użytkowników - PRACA NA ZLECENIE

Emicha - 25 Maj 2007, 16:31
: Temat postu: PRACA NA ZLECENIE
Witam,

W mojej firmie poszukujemy osoby, która co jakiś czas przychodziłaby do pracy w sekretariacie głównym. Może to byc rencistka lub emerytka lub studentka. Chodzi o to, żeby pracowac w czasie kiedy ktoś ma urlop i trzeba go zastapić. Nie byłoby tego dużo ciągu roku, ale zawsze jest to jakieś źródło dochodu. Praca polega na odbieraniu telefonów, przygotowywaniu sal konferencyjnych dla gości, odbieraniu i wysyłaniu korespondencji itp. Jeśli ktoś zna osobę, która byłaby taką praca na zlecenie zainteresowana to proszę o kontakt ze mną. W najbliższym czasie będzie potrzeba zatrudnienia takiej osoby, ale dobrze gdyby współpraca układała się dłużej.
MonSta - 28 Maj 2007, 07:34
:
o, ja mogę Ci jedna dziewczynę podesłać, szuka na pewno pracy na okres wakacji, ale może byłaby chętna na dłuższą współpracę, mieszka w Bydgoszczy na stałe także nie powinno być problemu, daj znać jak ma się skontaktować
Cipporma - 22 Lipiec 2009, 22:55
: Temat postu: PRACA NA ZLECENIE
witaj pracodawca,widzisz wszystko jest pięknie ,cacy ale może jakiś kontakt do Ciebie ,wiesz napisz coś więcej .A tak pozatym mamy osobny dział na forum - Praca .