Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany organizacyjne w dostepie do forum
Autor Wiadomość
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Sierpień 2006, 08:04   Zmiany organizacyjne w dostepie do forum

Pozwolilem sobie na zmiany dotyczace dostepu do poszczegolnych forów. Od teraz dostep do forum jest tylko dla zalogowanych uzytkownikow.

Do czasu zarejestrowania sie przez wiekszosc brygady sposob zakladania kont bedzie przeprowadzany w sposob prosty.

W pozniejszym okresie bedzie wymagane potwierdzenie Admina.

Wszystkie nierozpoznane konta beda kasowane!
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Sierpień 2006, 21:46   

dokonalem ponownej korekty uprawnien do forum

teraz prawie wszystkie fora sa widoczne bez logowania.
fora te mozna czytac bez logowania
pisac i odpowiadac oraz edytowac posty mozna tylko po zalogowaniu sie

czesc forow jest dostepna tylko dla wybranych grup uzytkownikow

niektorych w ogole nie widac i sa dostepne tylko dla wybranego scisle zwiazanego ze soba grona osob - sa dostepne po zalogowaniu sie przez te osoby

rowniez Album naszych zdjec prywatnych zostal objety ochrona by niepowolane osoby nie mogly z nich korzystac.

Jesli ktos zauwazy nieprawidlowosci badz bledy prosze o kontakt!!
 
 
     
kubek 


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 271
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 31 Sierpień 2006, 10:07   

Tak sobie wlasnie patrze na nasze wypowiedzi bez logowania sie na forum i stwierdzam ze to chyba troche za daleko posuniete z nasza prywatnoscia :) ) czy jest mozliwe zeby zablokowac calkowicie dostep do forum osobom anonimowym !?!?!??
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 11:48   

kubek napisał/a:
czy jest mozliwe zeby zablokowac calkowicie dostep do forum osobom anonimowym !?!?!??
Raczej nie gdyż wtedy roboty sieciowe np. Google nie mogłyby indeksować forum, a jest to potrzebne m.in. do wypozycjonowania naszych stron.
Dla osób anonimowych całkowicie są zablokowane fora: Pogaduchy, Relacje i wspomnienia, Baby, Faceci, Absolwenci ZSE... Jak nie chcesz żeby osoby niepowołane coś widziały to pisz w tych forach.
Fajnie by było gdyby zrobić coś w stylu forum Pogaduchy, ale z możliwością przeglądania przez osoby niezarejestrowane, tylko nie mam pomysła jak to zrobić aby nie robić bałaganu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Zet 19 Wrzesień 2006, 20:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 15:35   

Ale czy dostępu przez osoby anonimowe rzcezywiście trzeba się tak obawiać? Może ja nie wiem o jakichś niebezpieczeństwach, ale dziś szukając projektów łazienek byłam na jakimś forum, facet pisał i przedstawiał całą relację z tego jak budował dom, od podstaw, rewelacja. zdjęcia zamieszczałitd. Za dużo tego było żeby wszystko czytać, ale czy coś tam można popsuć, czy komuś by się chciało? Czy ktoś w ogóle trafi na nasze forum przez google na przykład i jak? tzn. co musiałby wpisać, czy każde słowo użyte na forum wyskakuje w wynikach poszukiwania google?
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 17:18   

ze wzgledu na fakt iz wiekszosc brygady sie juz zarejestrowala to mozna by wprowadzic autoryzacje przez adminow... Zet co o tym sadzisz?
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 19:16   

Emicha napisał/a:
Ale czy dostępu przez osoby anonimowe rzcezywiście trzeba się tak obawiać? Może ja nie wiem o jakichś niebezpieczeństwach, ale dziś szukając projektów łazienek byłam na jakimś forum, facet pisał i przedstawiał całą relację z tego jak budował dom, od podstaw, rewelacja. zdjęcia zamieszczałitd.
Nie ma co się obawiać. Do tego służą fora dyskusyjne żeby poznawać nowych ludzi i wymieniać się pomysłami, opiniami itp.
Są fora na których poznało się dużo, wcześniej sobie obcych użytkowników i nawet organizują co jakiś czas spotkania.

Newman napisał/a:
ze wzgledu na fakt iz wiekszosc brygady sie juz zarejestrowala to mozna by wprowadzic autoryzacje przez adminow... Zet co o tym sadzisz?
Jest problem tego typu, że Ty i ja nie znamy np. znajomych Tomasa czy w ogóle znajomych innych użytkowników więc co wtedy z autoryzacją :?:
Mamy fora do których ludzie z poza Ekipy nie mają dostępu bez naszej zgody i myślę że to wystarczy.
Chodzi o to, że każdy z użytkowników może sobie zaprosić tutaj swoich znajomych, ale oni nie koniecznie muszą mieć dostęp do wszystkich działów.

Ustawiłem, że podczas rejestracji trzeba podać e-mail.
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 19:57   

oksa.. mi to w zasadzie rybka... jest dobrze tak jak jest teraz mi sie wydaje..
 
 
     
kubek 


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 271
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 2 Wrzesień 2006, 01:46   

Fakt, przynam sie ze troche przesadzilem z ta ostroznoscia ,a chcialem juz robic analize kodu DNA , naszczescie mozg mi sie schlodzil. Jest Git.
_________________
wykształciuch technikalialny
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 12