Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Shrek 3?!
Autor Wiadomość
annkeyz 
annkeyz


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 38
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14 Marzec 2007, 19:15   Shrek 3?!

Zalogowałam się na forum jakiś czas temu, aby zobaczyć zdjęcia Kasi Sikorskiej (mojej kuzynki). I chociaż nie znam pewnie 90% osób tutaj postanowiłam podzielić się pewnym odkryciem.
Wczoraj w łazience szkolnej przeprowadziłam wyczerpującą rozmowę z kumpelą z klasy „Pestką” na temat kreskówek. Gdy spytałam się jej czy pamięta jakąś bohaterkę filmu animowanego z grzywką, odpowiedziała: „Ja wiem tylko ze lama pluje”.
Rozmowa o filmach animowanych przypomniała mi zwiastun pewnej „bajki” jaki widziałam na You Tube. Była to zapowiedź „Shrek’a 3”. Spotkałam się już z opiniami, że to przesada, tworzyć kolejną część, ale ja wcale tak nie uważam. Druga część śmieszyła mnie niemal tak samo jak pierwsza dlatego jestem ciekawa co pokarze trzecia: www.youtube.com/watch?v=3aZXVzUQGA4
_________________
"Pomysłów u mnie mnóstwo niczym w worku bez dna"
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 14 Marzec 2007, 19:25   

Dla mnie obie części to bomba, która wywołuje u mnie eksplozję śmiechu :mrgreen: więc super, że będzie kolejna część :one:
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14 Marzec 2007, 21:11   

Ja też chętnie obejrzę sobie kolejne części Shreka. W zapowiedziach jest już nawet czwarta część www.film.gildia.pl/newsy/archiwum/2006/11/shrek4.
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14 Marzec 2007, 22:23   

fakt Shrek to taka bajka dla doroslych ... bardzo fajnie sie to oglada... no i fajny dubbing jest
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14 Marzec 2007, 23:20   

no no kuzynka gartulacje ze sei udzielasz w naszym kregu ;-)
Zapowiedz mi sie barzdo podoba, lubie takie bajki a trzecia czesc naprawde zalatuje wspolczesnoscia, ten tranzwescyta mowi wszytko o zmieniajacym sie swiecie.
Czekam na 3 czesc
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 07:32   

choć dodam że pierwsza część była odkrywcza i z dotychczasowych kreskówek dla dorosłych najlepsza, niestety 2 cześć jej nie dorównała, a szkoda... wiec nie żywie nadziei że trzecia wniesie coś na prawde ciekawego

ale to jest ciekawe zagadnienie filmowe przychodzi wam do głowy jakiś film którego 2 część była lepsza, lub tak samo dobra...
Mi do głowy przychodzi James Bond choć nie jestem wielbicielem tej serii to chyba kolejne częśc i były odkrywcze
Obcy?
Matrix?
Milczenie owiec, hanibal...
jakieś propozycje?
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 08:08   

W Shreku były naprawdę niezłe teksty
Zobaczymy część 3, więc dopiero będziemy oceniać. Nie ma co gdybać
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 08:47   

Rocky, Rambo, Predator, straszny film ... itp
 
 
     
kubek 


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 11:22   

Newman napisał/a:
Rocky, Rambo, Predator, straszny film ... itp


Szklana Pulapka , Zabojcza Bron , Akademia Policyjna ...
_________________
wykształciuch technikalialny
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 11:57   

MonSta napisał/a:
ale to jest ciekawe zagadnienie filmowe przychodzi wam do głowy jakiś film którego 2 część była lepsza, lub tak samo dobra...
jakieś propozycje?
Moim zdaniem lepszy od „Kilera”: było „Kiler-ów 2-óch”, oj naśmiałam się z Jose Arcadio Morales'a. :576:

A Shreka 3 również chętnie obejrzę.
_________________
 
 
     
annkeyz 
annkeyz


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 38
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 18:57   

Jak dla mnie film który w drugiej części był lepszy, to zdecydowanie Dirty Dancing 2. Gdy w pierwszej części zobaczyłam podrygującego Patrick’ Swayze to widziałam ze Dirty Dancing nie będzie należał do filmów o których w jakichkolwiek okolicznościach będę wspominać. Natomiast druga część przez pewien czas widniała w czołówce moich ulubionych filmów. Muzyka mnie wręcz porwała, a najbardziej „Dirty Dancing” Black Eyed Peas. Może dlatego ze ten właśnie zespół jest moim ulubionym.
Co prawda w drugiej części także występuje Swayze, ale tylko w epizodycznej roli instruktora tańca.
Dirty dancing 2 nie jest ambitnym i głębokim filmem z resztą kiedyś Michelangelo Antonioni powiedział, że „Film, który można opowiedzieć, to nie jest udany film”. DD2 można opowiedzieć i to bez problemu. Banalne filmy są potrzebne... przynajmniej ja ich potrzebuję. Czasami mnie nachodzi ochoto na tyrania sobie mózgu czymś typu „Małe dzieci” czy „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.
_________________
"Pomysłów u mnie mnóstwo niczym w worku bez dna"
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 22:36   

fakt ..... obraz "Wszyscy Jestesmy Chrystusami" to cieżki kawałek kina..
 
 
     
Sikor 


Wiek: 45
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 379
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Marzec 2007, 22:21   

MonSta napisał/a:
niestety 2 cześć jej nie dorównała, a szkoda... wiec nie żywie nadziei że trzecia wniesie coś na prawde ciekawego


chyba przestaniemy się lubić...ale szanuje zdanie krytyka...szkoda, że ten krytyk przesypi większość filmów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
SIKOR
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Marzec 2007, 07:44   

Sikor napisał/a:
większość filmów
:bla:

Masz dowody?? :514:

no to jest daleko idące nadużycie, nie oceniam filmów które przespałam, no bo jak? tak w woli wyjaśnienia to na prawdę przespałam w multikinie Wojnę światów, i kilka filmów oglądanych z pozycji domowej kanapy w piątkowe wieczorki. Aczkolwiek te nadrabiam następnego dnia.

Z pozostałymi nie wciągającymi produkcjami najczęściej jest tak że walczę ze snem, co nie oznacza nie nie oglądam :) :) :) , ale luz.
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,57 sekundy. Zapytań do SQL: 12