Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedam Opel Corsa
Autor Wiadomość
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 25 Maj 2007, 15:36   Sprzedam Opel Corsa

Mam do sprzedania Opla Corse ...jak wam wiadomo czarny metali, stan fatalny, porysowana z licznymi sladami walki o miejsce parkingowe, brak rury wydechowej ale za to sportowy efekt przy gazowaniu, boczna szyba w innym kolorze - pozostałość po próbie kradzieży, niesamowicie brudna, zjechane opony zresztą z tyłu alusy a z przodu zwykłe felgi, pali całkiem sporo nawet na instalacji gazowej, zalecam wymianę układu kierowniczego bo zjeżdża czasmi z kursu, podobno ma poduszki powietrzne ,ale głowy za to nie dam, lampa lewa przednia w innym kolorze niż prawo...bo ślisko było, sprzedam taniutko, ale zastrzegam sobie prawo do wycofania aukcji z powodu umieszczenia ogłoszenia w innych mediach...koszt transportu oczywiście pokrywa kupujący bo dawno bak nie pił etyliny nie mówiąc juz o LPG...dzwońcie po godzinie 24-tej, tylko prosze o poważne oferty...żadnych żartów...acha roczni 1996 choć wygląda na 1896 , przebieg z pewnością nieowiarygodny bo majstrowałem przy liczniku 12.300km...prędkość maksymalna nie do określenia, poniewaz wszystko co się rozpedza nie na piechote mnie stresuje papa
_________________
Roland
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Maj 2007, 07:41   

no nie zachęciłeś do składania ofert :) chyba łatwiej będzie ją na części sprzedać
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Maj 2007, 08:55   

no coś Ty ... kwestia cierpliwości :mrgreen:
_________________
Roland
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Maj 2007, 12:19   

ja biore to cacko przyczynialm sie do jego dewastacji troszeczke za ile sprzedajesz??
Lubie auta z dobra historia ,toyotka tez troche przezyla hmmmmmmm
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Stawiar 
Stawiar


Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1247
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Maj 2007, 12:58   

3,52 zł
_________________

 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Maj 2007, 14:19   

Czy za tyle sprzedajesz Opla żonki? Póki co flyszman nie określił ceny.
_________________
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Maj 2007, 14:25   

Łapy precz od mojej biedrony
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Stawiar 
Stawiar


Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1247
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Maj 2007, 14:37   

A już myślałem, że bedzie na bronka
_________________

 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Maj 2007, 08:44   

Śmiać mi się chcę bo Kasia ma świadomość, iż troszku przyczyniła się do zaniżenia ceny sprzedawanej Corsy hihihi ale na szczęście wystarczy kupić jakieś czernidełko i po rysach nie będzie śladu...Stawiar dał 3,52...no cóż nie jest to szczyt moich marzeń, ale z czystej grzeczności rozpatrzę jego propozycję...kolejnym wesołym aspektem tej mojej decyzji o sprzedaniu historycznego lub jak kto woli auta pełnego przeżyć jest kłopot z umyciem Corsy. Facet z myjki chce mi go umyć za niewiarygodnie wysoką cenę bo w życiu nie widział tak zafajdanego auta (to był cytat kierownika myjki)...postanowiłem sam się zabrać za jej odpicowanie i podchodzę do tego tematu już od kilku dni bez szczególnego zacięcia...strasznie wolno idzie mi sprzedaż nawet czasami tracę wiarę, że uda mi się sprzedać przed 2012-stym hihihi...czekam na potężną ulewę by zmyć małym nakładem pracy choć troszkę tego osadu...cena wywoławcza 4000 (jeszcze zastanowię się czy euro, czy funtów, czy złotych-to zależy kto chce kupić Kasiu hihihi)...pozdrawiam i życzę przyjemnej licytacji zwłaszcza, iż liczę na Stawiara bo coś mi się wydaje , że chłopak zgrzał się na porządną furę...

Dodano: 5 Czerwiec 2007, 12:22
NO CO JEST?! GDZIE SĄ PROPOZYCJE KUPNA ?... CHYBA BEDĘ ZMUSZONY ZAMIEŚCIC FOTKĘ TO MOŻE KTOŚ SIĘ SKUSI!

Dodano: 11 Czerwiec 2007, 08:01
niestety wszystkich zainteresowanych kupnem mojej Corsy musze poinformować, iż rezygnuję ze sprzedaży. Nie jest to spowodowane Waszym niskim zainteresowaniem czy też zbyt niską ceną aukcyjną lecz czystą potrzeba posiadania jakiegokolwiek auta. W piatek pewien starszy Pan był tak uprzejmy i wymusił mi pierszeństwo na Rondzie Jagiellonów. Efekt jest taki, iż kolejne auto służbowe udało mi się unieruchomić ale tym razem totalnie bo nieźle przywaliłem...ech co za pech!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Roland
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13