Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przedłużenie domeny luzik.eu
Autor Wiadomość
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 18 Wrzesień 2007, 12:18   Przedłużenie domeny luzik.eu

Kończy się czas opłaconej do tej pory domeny luzik.eu. Powstaje zatem pytanie czy są chętni do zrzuty na przedłużenie tej domeny i tego forum. Może ktoś ma lepsze propozycje i chciałby się z nimi podzielić. Koszt roczny nie jest za duży bo w granicach 120 zł kwestia jest tego ile osób będzie chciało się zrzucić na tą domenę. Niezmiernie ważne jest podjąć decyzję w przeciągu 2-3 dni zatem czekam na wasze opinie.
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18 Wrzesień 2007, 12:40   

Ja mogę się dorzucić, ale niech to będą konkretne sumy. Oczywiście jeżeli zadeklarujesz się Ty i Zety i wyjdzie 120/3=40 zł to ja w to nie wchodzę, ale jeżeli większość użytkowników zadeklaruje swój udział w kosztach to nie będę gorsza.
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18 Wrzesień 2007, 16:27   

Ja oczywiście też się chętnie złożę... ale również jeżeli więcej osób będzie chętnych, gdyż oprócz luzika płacimy jeszcze za inne domeny, a akurat luzik.eu jest mi najmniej potrzebna.
_________________
 
 
     
DiPi 
Janowo Team


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 00:44   

Monika napisał/a:
a akurat luzik.eu jest mi najmniej potrzebna.

a to mnie zszokowało :shock: :shock: :shock: takiej wypowiedzi od tej pani się nie spodziewałem aż se musiałem coś napisać 8-) 8-)
Osobiście często czytam luzik.eu (z różnymi odczuciami), rzadziej pisuje (to przez te odczucia :) )) nie lubię publicznie przeklinać) a tak szczerze szczerze to każdą złotówkę , a nawet każdy grosz topie w remoncie , a że nie mam ich zbyt wiele to z przykrością stwierdzam, że się nie dorzucę ....... pogawędki w cztery oczy też lubię a ostatnio mało ich ..... czy to wina forum :?: :?: :?:
_________________
button stats bikestats.pl
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 01:32   

Ja chętnie się dorzucę. Ponieważ domena była rejestrowana w 2006 r. koszt odnowienia wynosi dokładnie 89 zł + VAT = 108,58 zł (w przyszłych latach będzie to 49 zł + VAT). Oczywiście hosting udostępnimy za darmo.

Do dyspozycji użytkowników mogą być wszelkie subdomeny czyli np: nazwa.luzik.eu, jasio.luzik.eu czy też dowolna inna. Można wtedy wykorzystać taką subdomenę do własnej strony.

DiPi napisał/a:
Osobiście często czytam luzik.eu (z różnymi odczuciami), rzadziej pisuje (to przez te odczucia :) )) nie lubię publicznie przeklinać)
Ja też mam różne odczucia jak czytam niektóre wypowiedzi, ale tak to już jest, że różni ludzie mają różne poglądy na niektóre sprawy. Ja tam wszystkich akceptuję nawet jak nie zgadzam się z ich poglądami.
DiPi napisał/a:
pogawędki w cztery oczy też lubię a ostatnio mało ich ..... czy to wina forum :?: :?: :?:
Z tego co wiem to różnych imprez nie brakuje, a w czym niby miałoby być winne forum?
_________________
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 07:57   

Tomas napisał/a:
Niezmiernie ważne jest podjąć decyzję w przeciągu 2-3 dni


W takim tempie odpowiedzi chyb się to nie uda :-(
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 08:46   

DiPi napisał/a:
Monika napisał/a:
a akurat luzik.eu jest mi najmniej potrzebna.

a to mnie zszokowało :shock: :shock: :shock: takiej wypowiedzi od tej pani się nie spodziewałem aż se musiałem coś napisać 8-) 8-)
Potrzebna...? Póki co jest to pewien rodzaj rozrywki i jakby tego forum nie było to nie będę płakać, tym bardziej że udzielam się na innych forach. Poza tym mając na myśli domeny, które są mi potrzebne to miałam, np. domeną z nazwą mojej przyszłej firmy (którą mam nadzieję, że kiedyś założę) oraz domenę z naszym nazwiskiem, która również jest jakoś bardziej istotna niż luzik.eu (oczywiście dla mnie).
DiPi napisał/a:
a tak szczerze szczerze to każdą złotówkę , a nawet każdy grosz topie w remoncie , a że nie mam ich zbyt wiele to z przykrością stwierdzam, że się nie dorzucę .......
Z Zetem mamy podobny problem, właśnie jesteśmy w trakcie kupowania mieszkania całkowicie do remontu... ale jakieś złotówki wyskrobiemy jeżeli będzie więcej chętnych.
DiPi napisał/a:
pogawędki w cztery oczy też lubię a ostatnio mało ich ..... czy to wina forum :?: :?: :?:
Nie mam takich odczuć... z niektórymi forumowiczami zanim istniało forum również nie odbywałam pogawędek w cztery oczy, a z tymi co odbywałam przed istnieniem forum to odbywam do dnia dzisiejszego. Powiedziałabym, że forum nawet wiele ułatwia, często padają jakieś propozycje wspólnych spotkań, a poza tym w łatwy sposób można kontaktować się poprzez prywatne wiadomości.
_________________
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 09:16   

Hm ja też płacę kredyt za mieszkanie ale co tam dorzucę się przecież BOGATEMU WSZYSTKO WOLNO :-P
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 10:48   

Maćka napisał/a:
Hm ja też płacę kredyt za mieszkanie ale co tam dorzucę się przecież BOGATEMU WSZYSTKO WOLNO :-P

No to zapłacisz za mnie to około 10-15 zł bo ja nie dam rady gdyż potrzebuje na zabawę ;-) wiesz 3 browary rocznie mniej :D
Wracając do założeń każdego forum no to wg mnie (można się z tym zgadzać lub nie :-P ) to służy ono do wymiany poglądów i swoich opinii. W przypadku tego forum na wszystkie tematy jakie przyjdą luzikowiczom do głowy. A co najważniejsze właśnie jest w tym wszystkim to odmienność zdań. Szkoda tylko, że nie potrafimy zaakceptować w niektórych przypadkach odmiennego zdania ale to chyba jest typowo ludzkie. Z drugiej strony uważam, że jakby każdy miał takie samo zdanie to by było kurewsko nudno. Nie rozumiem jak ktoś się obraża jeśli z kimś się nie zgadza albo nie toleruje jego zachowania albo poglądów bo to świadczy o nietolerancji. Ja nawet się cieszę jak ktoś się ze mną nie zgadza bo może się czegoś nowego dowiem i będę miał możliwość poznania jego argumentacji i dowodów na dany temat i to w dyskusjach dla mnie jest najważniejsze. Może nawet się z nim zgodzę jak czasami ze mną Emicha :mrgreen: :lol: :mrgreen: ;-) zwana przez niektórych "okiem Saurona"
Trzeba dochodzić prawdy i być otwartym na świat i poznawać innych czy też innych poglądy bo to jest naprawdę ciekawe albo najciekawsze w naszym życiu a może właśnie dlatego pracowałem w sprzedaży (mnóstwo ludzi o zupełnie innych poglądach)
TO JEST PRAWDZIWE ŻYCIE
i to daje szersze spojrzenie na świat i na ludzi i inne zwierzęta w nim obcujące.
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 11:24   

Tomas napisał/a:
No to zapłacisz za mnie to około 10-15 zł bo ja nie dam rady gdyż potrzebuje na zabawę ;-) wiesz 3 browary rocznie mniej :D


NIGDY W ŻYCIU :-P
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 11:37   

DiPi napisał/a:
pogawędki w cztery oczy też lubię a ostatnio mało ich ..... czy to wina forum :?: :?: :?:

A co ma forum do spotkań i pogawędek. Ja się spotykam i to często z różnymi ludźmi i tymi którzy uczestniczą w życiu forum jak i z tymi którzy są nijak powiązani z tą domeną. Przecież wystarczy zadzwonić i coś zaproponować i jak ktoś będzie chciał się z Tobą spotkać to się spotkasz. Jest również taki dział na forum jak: Zaproszenie i propozycje ale wiąże się to z możliwością spotkania w szerszym gronie a to niektórym może przeszkadzać bo właśnie nie lubią wszystkich albo się z kimś nie zgadzają i wtedy przenoszą niezgodę w jednym temacie na wszystkie a to dla mnie jest dziecinada i świadczy o nietolerancji i tyle.
Po za tym wystarczy spojrzeć ile zaproszeń na jakieś imprezy ktoś zapodał na tym forum i tu ma się odpowiedź bo nie sądzę, że ktoś tak mało razy baluje a jak tak jest no to też jego sprawa.
Problemy powstają w głowie a nie w rzeczywistości bo w realu można zawsze o nim porozmawiać albo napisać i dojść do KONSENSUSU.
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 11:41   

Kochani... uzbierajcie ile macie a ja dołoże brakującą reszte...

To forum jest bardzo wazne dla mnie i świetnie sie tu bawie wiec nie bede szczedził grosza...
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 11:47   

Ja też nie mogę żyć bez forum. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Może zrobimy zbiórkę przed kościołem hehehe :-P
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 264
Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 11:51   

a ja chyba rezygnuję, remont i nie będe miała na razie netu :) , także miło było guys :)
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 12:43   

Newman napisał/a:
Kochani... uzbierajcie ile macie a ja dołoże brakującą reszte...

no to ja daje na początek bez zobowiązań 1 grosza :D
KTO DA WIĘCEJ? :D
...... Po raz pierwszy ........
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13