Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
50 zł za lot w tandemie na glajcie! (zniżka dla muchy)
Autor Wiadomość
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 08:37   50 zł za lot w tandemie na glajcie! (zniżka dla muchy)

co jest do licha, niech ktoś chociaż udaje zainteresowanego tą tematyką
_________________
Roland
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 09:10   

ja mam lęk wysokości i nie chcialbym ci zapaskudzic maszyny...
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 09:23   

właściwie to sie juz wczesniej zastanawialam nad tym forum, kto sie okzae hobbysta w tym temacie, a tu prosze Roland przyczajony lisek w koncu sie ujawnil.
Masz jakies doswiadczenia w tym temacie?
mnie to za bardzo nie kreci, zwłaszcza w obliczu sobatniego wypadku na bydgoskim lotnisku, RIP
mnie mąż dodaje skrzydeł:)

Wypadek na 60-leciu Aeroklubu
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 09:34   

ale Ronaldo to paralotniarz a nie "kierowca" samolieta

tak na marginesie to zdjecia robil Krzysiek, a ten dym z tego wypadku to widzialem jak jechalem w sobote z mloda na szwederko :|
Ostatnio zmieniony przez Newman 28 Sierpień 2006, 09:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
DiPi 
Janowo Team


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 09:50   

Roland a może jakieś foty bydzi z lotu ptaka :) )) fajna sprawa :) ))) ja z okna w fordonie widze jak kolesie pomiataja nieźle to wyglada , ale mnie to by chyba strach zjadł ....
_________________
button stats bikestats.pl
Ostatnio zmieniony przez DiPi 28 Sierpień 2006, 09:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 09:58   

No kumam, po prostu mam przed nosem gazete dzisiejszą i tylko o tym dzis na pierwszej stronie, wiec sie mnie skojarzylo, Gazeta- pierwsza strona - wypadek - avionetka - pilot - w powietrzu- obiekt latające- ptaki- wolnosc - skrzydła- sztuczne skrzydła- paralotnia- Ikar- człowiek- hobby- temat na forum - paraltniarstwo- Roland - naskrobie posta - zahaczę o wypadek :)
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 14:49   

Niech moc będzie z toba szwagier. To ja może w druga strone zaproponuje :lol: Zapraszam na same dno naszej rzeczywistości czyli p.p.m. jest inaczej niz n.p.m. ale to jak kto woli tu macie linka co mozna zobaczyć http://abyss-diving.pl/art205.html i głębiej :) w końcu pochodzimy z wody a nie z powietrza :mrgreen: A to zdjęcia najlepszego polskiego nurka. Podejście na 200m zreszta udane, normalnie aż z taką iloscią sprzetu się nie schodzi.
Wracajac do tematu szwagra on wyżej a ja niżej i tak musi być :)
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
Ostatnio zmieniony przez Tomas 28 Sierpień 2006, 14:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 08:23   

No nareszcie dał ktoś znać.Mimo takiego beztalencia lotniczego jakie ewentualnie prezentujecie (prosze sie nie obrazac) to i tak co nieco wiecie.Ostatni wypadek na lotnisku to wielki pech.Zresztą zginą mój znajomy i mistrz Polski motolotniarstwa Karol Kubit.Drugiego nie znałem. Szkoda facetów ale to już taki sport.Poprostu ludzie na przestrzeni milionów lat byli związani z ziemią a od ponad 100lat udało im się wzbić w powietrze. Nie można w ciągu tak krótkiego okresu wyzybyć się lęku przed lataniem. Ja sam boję się jak diabli.Niestety to jest nałóg gorszy chyba od trawki (nie mówicie o tym Tomkowi).Jak już doszedłem do głosu to powiem, że niedługo skombinuje jakieś fotki bądź linki byście się przestraszyli. Jak by ktoś się zdecydował na lot to dajcie znać. Ostatnio na lotnisku w Inowrocławiu było ponad 10 laseczek chętnych a każda z wrażenia krzyczała jak...Polecam.
_________________
Roland
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 08:26   

flyszman napisał/a:
... Ostatnio na lotnisku w Inowrocławiu było ponad 10 laseczek chętnych a każda z wrażenia krzyczała jak...Polecam.


Laseczki powiadasz... ale co mi po nich skoro to nie ja prowadze motolotnie... :-/
 
 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 08:28   

Dopiero zauważyłem hasło MonSta: "mnie mąż dodaje skrzydeł:) " No cóż, jakie to słodkie ale długo to Ty kochana sobie na tych skrzydełkach nie polatasz ;-)
Ocztwiście, życzę Ci udanych lotów. A czy On ma takie samo lotnicze podejście do Ciebie.papa
_________________
Roland
 
 
     
DiPi 
Janowo Team


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 08:32   

Flyszman a co to wogule jest glajt ?? i gdzie te loty się odbywają ?? jak to wygląda ?? i czy są jakieś szkolenia czy tylko przyłaże i latam ??
_________________
button stats bikestats.pl
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 08:58   

flyszman napisał/a:
Dopiero zauważyłem hasło MonSta: "mnie mąż dodaje skrzydeł:) " No cóż, jakie to słodkie ale długo to Ty kochana sobie na tych skrzydełkach nie polatasz ;-)
Ocztwiście, życzę Ci udanych lotów. A czy On ma takie samo lotnicze podejście do Ciebie.papa


tak mnie sie wydaje, w koncu cos nas łączy- nazwijmy to wspolnymi skrzydłami

Wiecej optymizmu i wiary! Fly high! :)
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 00:52   

Ja wam radzę sie w to nie ładować. Ten mój lotniarz zaliczył już jedno twarde lądowanie i w gorseciku pół roku chodził. Ale ta bestia się do tego nie przyzna. Same z nim straty brak kasy bo to nie taki tani sport.
Mam nadziej że tego Roland nie przeczyta bo będzie....

A polecenie w tandemi lot to fajna zabawa leciałam w zeszłym roku nad morzem. Było super :)
_________________
Katarzyna Sikorska
Ostatnio zmieniony przez Kasia 30 Sierpień 2006, 08:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 06:35   

a gdzie smiglo i silnik??????????
 
 
     
DiPi 
Janowo Team


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 07:58   

no a ja się pytałem co i jak z tym lotem i nikt mi info nie udzielił :-( ... buuuuu minus dla Rolanda !!!!!!
A może jakieś info z minusami :-) coś w stylu nie kończącej się ankiety hehehe ciekaw jestem kto ile zbierze :-) ))) a potem flache stawia ;-) !!!!!
_________________
button stats bikestats.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12