Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nic DODA-ć nic ująć....
Autor Wiadomość
Sikor 


Wiek: 45
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 379
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18 Listopad 2007, 12:52   Nic DODA-ć nic ująć....

http://www.smog.pl/wideo/...h_tesktow_dody/
_________________
SIKOR
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2007, 09:08   

Laska swoimi jakże mądrymi tekstami pobija wszelkie rekordy :shock:
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2007, 12:02   

hehe.. ciekawe jakby sie wytłumaczyła z niektorych tekstow.. pewnie kolejnym zwałowym...
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2007, 12:40   

Moje zdanie na jej temat ująłem w miarę precyzyjnie w tym temacie http://luzik.eu/viewtopic.php?p=12161#12161. Jeżeli ktoś nadal uważa, że ona udaje głupią to jeszcze będzie miał możliwość zmiany zdania bo na pewno niejednokrotnie pustaczek coś odjebie. Mogę również zdementować plotki odnośnie tego jakoby należała do MENSY - bzdura. W ten weekend na UKW były przeprowadzone testy dla osób chcących należeć do tego grona.
Jedyne co mnie interesuje w tej kobiecie to dowiedzieć się jaki koszt jest takiego tuningu jaki ona przeszła?
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2007, 19:33   

Tomas napisał/a:
Mogę również zdementować plotki odnośnie tego jakoby należała do MENSY - bzdura. W ten weekend na UKW były przeprowadzone testy dla osób chcących należeć do tego grona.
A jak to się stało, że dementujesz jakieś informacje dotyczące Dody? Masz z nią jakieś specjalne kontakty? :614:
_________________
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2007, 19:47   

Nie mam ale zostało sprawdzone w liście osób należących do Mensy i nigdy Doroty Rabczewskiej tam nie było a ja mogę zagwarantować, że nie będzie :D
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2007, 23:25   

Nie to żeby bronił tego pustaka, ale chyba nie każdy musi wyrazić zgodę żeby jego nazwisko było na jakiejś ogólnodostępnej liście Mensy. Można iść na sesję testową organizowaną przez Mensę i osiągnąć wymagany wynik bez wstępowania do tej organizacji. Doda kreuje się na taką głupiutką idiotkę więc przynależność do Mensy mogłaby jej jeszcze zaszkodzić...
Znalazłem coś na ten temat w necie:Tak naprawdę to tego jaka ona jest nie wie nikt poza jej najbliższymi dlatego dziwią mnie takie stanowcze wypowiedzi na temat kogoś kogo się nie zna. Ja też nie jestem jej fanem ale jednak coś w tym jest, że w tak młodym wieku (ur. w 1984 r.) osiągnęła tyle w showbiznesie.
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2007, 08:50   

osiągnęła bo jest skandalistką...a to sie dobrze sprzedaje... i jest pikantne.. a ludzie lubia takie rzeczy...
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2007, 09:04   

Newman napisał/a:
osiągnęła bo jest skandalistką...a to sie dobrze sprzedaje... i jest pikantne.. a ludzie lubia takie rzeczy...

Się zgadzam z tym :-)
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2007, 12:14   

Zet napisał/a:
Ja też nie jestem jej fanem ale jednak coś w tym jest, że w tak młodym wieku (ur. w 1984 r.) osiągnęła tyle w showbiznesie.

Wykorzystała miejsce dzięki dupie i innym tuningom swojego ciała. Do tego ma jakiś talent wokalny i poszło. Może nie wszyscy pamiętają ale zaczynała od programu reality BAR na Polsacie, pukając sie w toalecie z jakimś swoim gachem, później zaśpiewała i już jakiś łowca talentu ją zauważył, dopieścił i wykreował. Po za tym na polskim rynku kończył się wtedy Wiśniewski i o.... znalazła się nowa gwiazdeczka z wyglądem "Pameli", która również umie przyciągnąć tłumy ludzi żądnych pierdół (a jest ich sporo i dobrze się to sprzedaje). Jej barwne zdolności nazywają sie inteligencjom emocjonalną i w tym względzie mogę jej złożyć pokłon bo potrafi to wykorzystać jednak nie sprowadzałbym tego do IQ.
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2007, 13:23   

Tomas napisał/a:
Może nie wszyscy pamiętają ale zaczynała od programu reality BAR na Polsacie


Wtedy już śpiewała w Virgin i dlatego ją zaprosili, pewnie znała tego i owego i ja wzięli do programu, a fakt z takim niewyparzonym językiem na pewno była 'inna' niż wszyscy, reszta jak napisał Tomas, ale głos ma, to jej trzeba oddać.
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2007, 18:00   

Newman napisał/a:
osiągnęła bo jest skandalistką...a to sie dobrze sprzedaje... i jest pikantne.. a ludzie lubia takie rzeczy...
To na pewno lecz takich skandalistek jest od groma i jednak o większości nikt nie słyszał. Może po prostu miała szczęście, a może faktycznie nie jest taka głupia...
Tomas napisał/a:
Jej barwne zdolności nazywają sie inteligencjom emocjonalną i w tym względzie mogę jej złożyć pokłon bo potrafi to wykorzystać jednak nie sprowadzałbym tego do IQ.
Tylko że na sesjach testowych Mensy (a właśnie w jednej z nich brała udział Doda) mierzy się właśnie IQ, a nie inteligencję emocjonalną.
_________________
 
 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23 Listopad 2007, 08:23   

I pomyśleć , że Doda jest idolką nastolatek...ostatnio kupowałem w kiosku gazetę a cała zgraja 12-13latek aż piszczała na widok Dody na okładce jedego z młodzieżowych pism...szok
_________________
Roland
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23 Listopad 2007, 09:33   

flyszman napisał/a:
I pomyśleć , że Doda jest idolką nastolatek


Bo to taka żywa Barbie. A jeśli do tego rodzice uważają ją za anty-przykład, to tym bardziej młodzież jest ZA! Wszystko byle na przekór rodzicom.
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 27 Listopad 2007, 09:59   

Wszystko zależy od rodziców... Moi rodzice do dzisiaj imprezują przy muzyce typu Niemen, The Beatles itp. nigdy przy jakiś biesiadnych czy disco polo. Pewnie mój gust muzyczny na początku kształtował się w domu. Pamiętam jak miałam 10 czy 11 lat wybłagałam od mamy kupno kasety Kazika „Spalam się”, nauczyłam się tekstów piosenek i śpiewałam jak tylko miałam ochotę. Rodzice oczywiście nie byli zadowoleni (ze względu na przekleństwa), ale wiem że im się nawet ta płyta podobała. Dla mnie będzie porażką wychowawczą jak moja córeczka przyklei sobie na ścianę plakat Dody czy innej tego typu gwiazdy... hmmm... ale mam nadzieję, że tak nie będzie.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13