Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego nie można pisać w tej części forum?
Autor Wiadomość
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 08:53   Dlaczego nie można pisać w tej części forum?

Dlaczego nie można pisać w tej części forum? :569:
Stworzyłem temat z potrawami z grzybów i ktoś mi namiętnie wszystko psuje. Po to chyba jest część ogólna forum żeby tu też pisać. Jak będę chciał napisać w jakimś szczegółowym dziale to napisze.
_________________
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 09:16   

czy moderowanie forum to psucie?
jesli jest potrzeba stworzenia osobnego forum potrawy zgrzybiałe to wystarczy chyba sugestia...
ja nie chcialam mnozyc forow, bo i tak ich sporo
ja zobaczylam zupę z grzybami wiec wrzucilam do grzybów,
nastepnie byl kurczak z grzybami wiec wrzucilam do miesnych

tylko po to zeby jak o to apelowali Administratorzy zeby byl porzadek

widzialam ze grzyby wracaja bez przerwy jako temat osobny, ale sadzilam ze to moja nieudolosc w porzadkowaniu, Nowy mi swiadkiem bo sie jego dzis pytalam jak zrobic cos skutecznie...

To co jakie propozycje?
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 14:05   

Mi tylko chodzi o to, że po to jest część ogólna w każdym z forów, żeby umieszczać tam tematy, które nie pasują do podforów. Temat o grzybach nie pasował do żadnego z podforów, więc go napisałem w części ogólnej aby było czytelniej; bo teraz jak ktoś chce poszukać potrawy z grzybami to musi przejrzeć chyba z dziesięć podforów i w każdym jeszcze szukać odpowiednich tematów. Dopiero jak w części ogólnej uzbiera się dużo tematów pasujących do jednej kategorii to można utworzyć klejne podforum. Myślałem że do tego jednego tematu wszyscy będą wrzucać swoje przepisy i po następnym grzybobraniu będzie można wszystko znaleźć w jednym miejscu.
To tylko moja propozycja, ale tutaj rządzą moderatorzy i użytkownikom nic do tego, a dla adminów są przewidziane inne funkcje niż moderowanie więc się nie wtrącam.
Pozdrawiam i wracam (niestety) do pracy.
PS. Wiesz MonSta, że pracujemy koło siebie?
_________________
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 08:02   

Pracujemy kolo siebie?
to zes mnie lekko zaskoczyl
za jednym płotem szwalnia "Szefler-a" a za drugim płotem Biedronka,
hmm, nie nie znalam kolegi od tej strony,
jak dalej okiem skiegnać to mamy tawernę a z drugiej strony fabrykę cukierniczą "Sowy"
a ty powiadzasz ze programistą jestes :) ciekawe :)
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 09:14   

MonSta napisał/a:
Pracujemy kolo siebie?
to zes mnie lekko zaskoczyl
za jednym płotem szwalnia "Szefler-a" a za drugim płotem Biedronka,
hmm, nie nie znalam kolegi od tej strony,
jak dalej okiem skiegnać to mamy tawernę a z drugiej strony fabrykę cukierniczą "Sowy"
a ty powiadzasz ze programistą jestes :) ciekawe :)
Pracuję na ul. Kasprzaka 3 w Bazy i Systemy Bankowe, to kilkaset metrów od KPECu. :brzydal:
_________________
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 09:32   

bo to super, nie mialam pojecia ze tam sie to miesci, ale chyba od niedawna tam jestes? mozemy sie umawiac na kawe u Sowy :)
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 10:11   

Ja tu pracuje od czasu ukończenia studiów czyli prawie trzy miesiące. A firma ta mieści tu się od ponad 30 lat. Co do Sowy to tutaj ciągle ktoś ciasto przynosi (okazja zawsze się znajdzie), co drugi dzień jakieś imieninki itp. - jak tak dalej pójdzie to niedługo się w drzwi nie zmieszczę. U mnie w firmie furorę robi jabłecznik, sernik i krówka. :-D
(Musiałem coś napisać o ciastach aby post pasował do działu).
_________________
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 12:30   

moje ulubione to "luwr" i "królewska" i babeczki kejmakowe i z budyniem, a ogolnie najczesciej pojawiajace sie na stolach w KPEC to jogurtowe (bo najlzejsze :) a okazji multum,
urodzinki imieninki, podwyzka, przedluzenie umowy o prace, jubileusze pracy, czesto bardzo malo okragle :) urodzenie dziecka, ślub itd itp :) ogólnie z nie picia kawy ciezko mi jest sie wybronic,
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 20:58   

Jeżeli chodzi o ciasta pana Adama Sowy, to nic nie przebije Dakłasa (nie wiem dokładnie jak to się pisze), jest to tort bezowy, ale ta beza jest jakby z karmelem, w tym bakalie i taki sos... coś niezwykłego. Więc jak już mamy w pracy grzeszyć ze słodyczami to tylko z Dakłasem!
_________________
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 22:59   

U Sowy tez jest pyszny tort prelinowy z czarnej czekolady mniam mniam . Ale jest bardzo słodki. Nie czytam juz tego bo nie mogę jeść słodyczy :cry: ten mój brzuch odmawia posłuszeństwa :-/
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Wrzesień 2006, 08:47   

MonSta napisał/a:
a okazji multum, urodzinki imieninki, podwyzka, przedluzenie umowy o prace, jubileusze pracy, czesto bardzo malo okragle :) urodzenie dziecka, ślub itd itp :) ogólnie z nie picia kawy ciezko mi jest sie wybronic,
U mnie to samo, myślałem że w takiej firmie to nie ma opierdalania, a jedno z pierwszych pytań jak przyszedłem to kiedy mam imieniny. Po obronie też musiałem wyżerę postawić... A co do picia kawy to u mnie w pracy właśnie się dziwią, że ja w ogóle ani kawy ani herbaty nie piję, bo wszyscy w moim zespole są uzależnieni od kofeiny i już codziennie muszą zapodawać.
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Wrzesień 2006, 08:50   

kawy to ja tez nie pije ale herbatke ciagne caly czas
 
 
     
DiPi 
Janowo Team


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Wrzesień 2006, 08:53   

tak tak newman....widzimy :-) tylko kiedy ty ten hmm czarny (kiedyś był biały) kubek umyjesz ????
No nie kawusia musi być :-) ))

zeby byc wiarygodnym o to dowod :-)

_________________
button stats bikestats.pl
Ostatnio zmieniony przez DiPi 1 Wrzesień 2006, 11:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Wrzesień 2006, 09:20   

kawe pijam tylko w extremalnych wypadkach, jak juz podniesienie powieki zajmuje wiecej jak pol minuty, to czasem trzeba, ale nie lubie tego npoju
u mnie sie smieja ze ja i tam nie wiem co to kawa, bo moja kawa to pol sklanki mleka z pomieszka kawy tak dla nadania koloru (ale tylko i wylacznie rozpuszczalna) i 2 kopice cukru dla zabicia smaku kawy :) , jedyna zdatna do pica przez mnie jest Nescafe 3w1.
heheh
ale kiedys bylam na takim spotkaniu w spoldzielni mieszkaniowej, kazdy z przydzialu dostal kawe i to SyPANĄ!!! i nie bylo ani cukru ani mleczka, wiec wzielam kulturalnie lyczka, siekiera ze az mnie wykecilo, wiec pedem zapodalam cuksa, byly na stoliku, a tam niespodzianka, okazaly sie takie orzechowe cos w stylu michalków ktorych nienawidze! bleee i znowu mnie wykrecilo, az mnie wzdryga jak sobie przypomne tamto przedpoludnie, buuu :513:

no i jeszcze niesodzanki sa jak sie zapoda na jakies imienunki a tam tort kawowy, kostka orzechowa, michalki, kostka capucino i lody bakawiowe i nic nie rusze, a wydaje sie ze duzy wybór.
no i zwala jest z rodzynkami, ktore najkrocej mowiac z trudem przechodza mi przez gardlo :)
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Wrzesień 2006, 10:00   

NOOOO w koncu ktoś kto nie lubi rodzynek, jak to sie stalo Monia, ze do tej pory nie wiedzialam, ze nie lubisz rodzynek?

Ja kawowe rzeczy uwielbiam, ale dobre, tzn. cukierki kiepsko, ale naa przyklad kiedys byly niemieckie czekolady bialo czarne-kawowe, wypasik, i merci kawowe tez są dobre i lody od sowy kawowe, rewelacja. A co do samek kawy, to najbardziej lubie zapach mielonej dobrej kawy. To jest niebo, ale już zaparzona sypana czy rozpuszczalna tracą na jakości smaku i zapachu. RZadko kiedy uda mi sie zrobic czy wypic naprawde dobra kawe. Te 3w1 są dobre w smaku, ale działanie i skład...porażka, napój kawowy... Nawet z ekspresu nie zawsze jest dobra.

[ Dodano: 1 Wrzesień 2006, 10:03 ]
Pani Moderator, mam sugestię może by wrzucić te posty w inne miejsce, bo temat "Dlaczego nie można pisac w tej czesci forum" nie bardzo pasuje, ogólnie widze ze tamt jest napoje, tudzież KAWA, może to przetranfportować w inne miejsce
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12