Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Fitness cluby
Autor Wiadomość
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 08:44   Fitness cluby

Kochani!
Nieublagalanie zbliza sie jesień i czas podjecia aktywnosci sportowej w zamknietej przestrzeni,
w związku z tym zachecam do zebrania wszelkich cennych informacji o fitness clubach i innych ośrodkach sportowych w naszym mieście, cenniki, gdzieny otwarcia, oferty,

czesc fitnes clubow ma swoje wlasne strony internetowe ale moze gdzes w jakiejs podstawowce w waszej okolicy ktos organizuje zajecia fitnes, warte zaintersowania, aquaaerobic?
joga?
taniec nowoczesny?
aerobic? fitness?
pilates?
siłownia?
basen?

oto kilka linków na szybko:

Sport Factory

Studio Fitness "Sunrise"

Fitness Park

Klub Mega

Klub Fitline

CENTRUM FITNESS VIOLETTA PRYŁOWSKA lub nowy adres ktory akurat nie działa :/

najnowszy w mieście:
AIR fitness
Ostatnio zmieniony przez Newman 10 Maj 2007, 11:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 09:22   

Monika chodzi gdzieś w Fordonie na siłownię i fitness, więc może coś napisze od siebie. Ja tylko mogę dodać, że w Fordonie na pływalni Ikar (ul. Duracza 7) kilka razy w tygodniu jest aquaaerobic.
_________________
 
 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 10:34   

jeśli chodzi o Sport Factory to kumpelka bedzie brała większą ilość biletów na firmę swojego męża. Będzie taniej ale planuje od października (karnet kompletny ze wszystkim)
_________________
Roland
 
 
     
DiPi 
Janowo Team


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 10:51   

Ja właśnie chciałem się wybrac do sport factory ale od wrzesnia jednak jak jest szansa na tanszy karnet to poczekam albo po prostu zapisze sie na liste po tańszy karnet jakjest możliwość :) ))
_________________
button stats bikestats.pl
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 11:14   

flyszman napisał/a:
jeśli chodzi o Sport Factory to kumpelka bedzie brała większą ilość biletów na firmę swojego męża. Będzie taniej ale planuje od października (karnet kompletny ze wszystkim)
Tylko na firmę jest problem z tym, że wszyscy muszą mieć od tej samej daty.
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 12:47   

Anetka jest bardzo chetna na taki aerobik takze jak bedziecie cos zalatwiac to pamietajcie o niej a szczegolnie do sports fac.
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 12:49   

czy bedzie wczesniej wiadomo za ile bedzie do SF ten tanszy karnet kosztowal>?
bo ja mam pod nosem Prylowska i u niej moze jest troche gorzej ale na pewno taniej i blizej, wiec nie wiem co zrobic. Roland daj znac jakbys znal jakies szczegoly
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 13:40   

MonSta napisał/a:
bo ja mam pod nosem Prylowska i u niej moze jest troche gorzej ale na pewno taniej i blizej
Z tego co wiem to Violetta Pryłowska jest najlepszą zawodniczką i instruktorką fitness w Bydgoszczy. Jest też trenerką kadry narodowej w fitness. Kwestia tylko czy ona w ogóle prowadzi zajęcia dla amatorów...
_________________
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 14:34   

tak to prawda ze jest ututułowaną zawodniczka, ale mówie ze w tym klubie jej - tam jest troche gorzej, przynajmniej robi takie wrazenie, choc na pewnio mozna tam liczyć na bardziej osobistą opiekę podczas ćwiczeń jak w SF - kameralniej
wnętrze bardziej mi sie podobalo w SF, jakos tak przestrzenniej, wiecej powietrza, wiecej swobody
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
Ostatnio zmieniony przez MonSta 31 Sierpień 2006, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 15:30   

jak bede załatwiał dla siebie tańszy karnet na firme to dam info na forum kto ewentualnie jest chętny...a tymczasem róbcie pompki i brzuszki w domu :shock:
_________________
Roland
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 23:24   

Polecam Mege i Fitnes Park kiedys chodziłam ale się rozleniwiłam.
A jeżeli ktoś niei lubi fitnesu to basenik Perła na Wyżynach . Jak sie nie chce pływać mozna poleniuchowac w jakusi ( nigdy nie wiem jak sie to pisze) lub w mniejszym baseniku na amsarzach wodnych postac no i zjeżdzalnia też jest
http://szkola.golf-olszew....php?pokaz=info
wchodzi sie o kazdej porze w tygodniu od 16,30 do 21. Rotacyjnie czyli wolne miejsca na basenie wchodzisz zajęte czekasz aż ktos wyjdzie. Zdaża sie to rzadko.. Wejscie mierzone od momentu kupienia biletu 60 minut z przebraniem. pzrekroczenie zcasu dopłata liczona co do minuty. Spokojnie można sie w tym czasie zmieścić z szybkim prysznicem i bez makijarzu.
Polecam gorąco.

A na aquaqrobiku bylam raz na Poloni i zmarzłam nie polecam.
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Wrzesień 2006, 09:34   

W paru klubach w Bydgoszczy byłam i uważam, że z tych wszystkich najlepszy jest Sport Factory, szczególnie jeżeli chodzi o aerobik to instruktorki są rewelacyjne, potrafią dać w kość. Obecnie chodzę do takiego malutkiego klubu w Fordonie, aerobik + siłownia. Nie ukrywam, że wybrałam go ze względu na oszczędność czasu (idę tam 5 minut) poza tym właścicielką jest moja koleżanka więc zawsze miło czas tam mija. Aerobik jest u niej średni, jest w trakcie kursu na instruktorkę, a w ogóle to jest jakoś mistrzynią w tańcach towarzyskich i udziela też lekcji tańca (jakby ktoś był zainteresowany). Na Focha jest jeszcze klub tylko dla kobiet, prowadzi go kulturystka więc jeżeli chodzi o siłownię to naprawdę potrafi super doradzić - swego czasu pracowała też w SF ale już jej tam nie ma.
Najbardziej jestem za wspólnymi wypadami w weekendy na basen, super relaksik po tygodniu przeróżnych zajęć, szczególnie ten basen Perła z tymi wszystkimi atrakcjami jest super!
:516:
_________________
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Październik 2006, 12:01   

Był ktoś może w klubie „Centrum” przy ul. Nowotoruńskiej 8?

Stronka: CentrumTeam.pl.
Cytat:
„Centrum” to prestiżowy klub w Bydgoszczy zaprojektowany tak, aby wypoczywać w komfortowych warunkach, przestronnych i profesjonalnie przygotowanych studiach. Powierzchnia 5000 m2, nowoczesny sprzęt i wyposażenie, znakomici instruktorzy, wspaniała atmosfera oraz prawie 20 różnych form treningu gwarantują świetny relaks. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!
_________________
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Październik 2006, 12:45   

byliśmy z błazejem sprawdzić warunki
sympatycznie, nie za dużo ludzi, nie ma takiego tłumu jak na SF, nowe sprzęty, w ładnej kolorystyce :) jeśli chodzi o obłożenie to max moze tam byc 100 os, bo maja tylko po 50 szafek w meskiej i damskiej. w SF chyba z 200 szafek jest w damskiej :)

sauna, zajecia fitness, siłownia, we wtorki zajęcia taneczne, no i korty tenisowe

chcieliśmy sie tam wybrac we wtorek wypróbować na żywo, ale Blażej leży w łóżku...
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
Ostatnio zmieniony przez MonSta 4 Październik 2006, 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
DiPi 
Janowo Team


Wiek: 44
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Październik 2006, 14:54   

a cennik ;-) ?????
cofam pytanie juz znalazlem:)) nic rewelacyjnego i nie maja squascha :) ) a to fajna zabawa no i do sf mam juz karte czlonkowska wykupiona:P no i blizej z pracy i domu :) )) a co do tlumow hmm sa ale to tez zalezy od godzin :/ .
_________________
button stats bikestats.pl
Ostatnio zmieniony przez DiPi 4 Październik 2006, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13