Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Fitness cluby
Autor Wiadomość
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 09:48   

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchiwani..."
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 10:00   

Emicha napisał/a:
"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchiwani..."

To cytat z..........?
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 10:38   

To powiedział Felix Dzierżyński
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Marzec 2007, 10:47   

a juz myślałem że Emilia Szymborska :) )
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 00:54   

Kiedyś bujnie rozpoczęła się dyskusja na temat spędzania wolnego czasu i ogólnego ruchu. Poszło kilka propozycji i z tego co widzę na tym poprzestało. Oczywiście nie będę mówił o sobie, że regularnie uczęszczam do Sport Factory bo to raczej da się zauważyć ale jestem ciekaw kto jeszcze ruszył by swoją szanowną aby nie była taka płaska i stała się bardziej zgrabna. Sauna przeze mnie odwiedzana również jest regularnie bo wchodzi w pakiet karnetu. Są też również inne atrakcje jak: Spin (różnego rodzaju intensywność) Maras dzisiaj buł i wyszedł cały mokry ale uśmiechnięty,aerobik,step itd.,które również wchodzą w skład karnetu. Polecam się jeśli chodzi o godziny popołudniowe znaczy od 18tej. Może znajdą się chętni?
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 10:54   

Ja regularnie po pracy się uczę, co też pewnie da się zauważyć i czasu wolnego za wiele mi nie zostaje, jednak raz na jakiś czas chętnie bym się gdzieś wybrał, ale raczej wolę basen (byle nie płytki), bo siłownię mam w domu.
Godziny popołudniowe jak najbardziej (czyli po 12-tej), bo po 18-tej to już jest wieczór.
Może w niedzielę z rana wybierzemy się na basen (byle nie płytki) żeby popływać sobie w ABC?
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 12:37   

Cytat:
Ja regularnie po pracy się uczę, co też pewnie da się zauważyć


ja niezauważyłem... bo niby jak?
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 12:38   

No bo to nie każdy może zauważyć. Widać po projektach, które robię.
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 12:40   

a moze Zet przedstawisz gawiedzi czym Ty sie zajmujesz...bo ja tak na prawde to nie wiem.. wiem ze cos tam piszesz w pracy ale co dokladnie to nie wiem
 
 
     
Calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 264
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 13:13   

ja jak kończę pracę o 16 zanim z rometu dojade na górzyskowo jest pare minut po 17, wyjdę z psami robi się 17:40, i ostatnią rzeczą o jakiej myślę jest szukanie połączenia z górzyskowa do sportfactory, która znajduje się w miejscu gdzie gołębie zawracają, wolę już się pokulać na basen jakieś 700metrów, poza tym nie znosze areobiku i jazdy na rowerze, a do sauny nie mogę suma sumarum pozostają mi spacery do parku z psikami i basen z Tomusiem, uwielbiam patrzec na wypływającą wodę z basenu, kidy się zanurzam hehe ;) Pływać kocham, nie bolą mnie po tym stawy i jestem zajebiście po tym wypoczęta.
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 13:19   

JA TEż UCZęSZCZAM DO SPORT FACTORY - TROCHę AEROBIKU, SIłOWNI, ALE NAJWIęKSZYM WYZWANIEM JEST DLA MNIE SPIN. ZAWSZE WYCHODZę Z ZAJęć NA MAXA ZMęCZONA, ALE CZUJę SIę SUPER OSTATNIO TROSZKę ZANIEDBAłAM A TO TYLKO DLATEGO, żE PRZEZIęBIENIE MNIE DOPADłO :evil:
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 14:42   

Newman napisał/a:
a moze Zet przedstawisz gawiedzi czym Ty sie zajmujesz...bo ja tak na prawde to nie wiem.. wiem ze cos tam piszesz w pracy ale co dokladnie to nie wiem

Generalnie to tworzymy oprogramowanie biznesowe w szerokim tego słowa znaczeniu (my czyli oprócz mnie jeszcze czterech programistów i szefowa).
Na razie brałem udział w dwóch projektach w technologii J2EE, jednym w technologii .NET i teraz przymierzamy się do kolejnego w J2EE.
Te w J2EE robiliśmy w architekturze trójwarstwowej czyli oddzielnie warstwa danych (w naszym przypadku są to bazy danych na osobnym serwerze, który jest tylko dla tej bazy; oprogramowujemy to w SQL i PL/SQL), oddzielnie warstwa biznesowa (odpowiada za logikę biznesową budowanej aplikacji oraz za dostęp do danych, głównie oparte na EJB; też osobny serwer aplikacji) i oddzielnie warstwa prezentacji (w tej warstwie za pomocą serwletów i JSP są generowane strony DHTML czyli w językach HTML, CSS, JavaScript, DOM, XML).
W skrócie można powiedzieć, że są to takie aplikacje webowe, do których dostęp jest przez przeglądarkę.
Mogę podać adresy, ale i tak się tam nie dostaniecie:
Projekt w .NET to jest aplikacja desktopowa napisana w C#, za pomocą której można wczytywać automatycznie duże ilości transakcji do systemu AMRON.

AMRON jest bardzo wielkim systemem na nim jednocześnie pracuje Związek Banków Polskich, Agencja Nieruchomości Rolnych i ok. 20 banków, a każdy z tych podmiotów ma wielu użytkowników i swoich administratorów, którzy mają większe uprawnienia. Dzięki temu mogę zdobywać doświadczenie, którego bym nie zdobył pracując nad małymi projektami.

Na życzenie klientów rozbudowujemy te systemy, naprawiamy błędy itp.

Poza tym po skończonym projekcie musimy pisać też dokumentacje: dokumentację techniczną, instrukcje obsługi dla administratorów, instrukcje obsługi dla użytkowników (dla użytkowników jest najgorzej bo trzeba pisać tak, żeby nawet jakaś stara baba co się nie zna na kompach wiedziała o co chodzi)...

A ostatnio właśnie uczę się technologii AJAX. :)
_________________
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 16:38   

A co to kurwa jest za temat co kto robi w robocie? Chwali pięty ;-) Stwórzcie taki temat w Pogaduchach. O sporcie tu piszcie jełopy.
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 17:33   

:dupa:
_________________
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13 Kwiecień 2007, 22:58   

A ja dzisiaj znowu byłam w Medze... może ktoś wybrałby się ze mną? - godzina 16, w dni powszednie.
Z tym Sport Factory jest jakoś dziwnie, po godzinie aerobiku nie czułam się zmęczona, a w Medze za każdym razem czuję, że to był solidny trening, a skoro chodzę dwa razy w tygodniu, czasami raz w tygodniu to potrzebuję solidnego wysiłku.

Na basenik - ooo chętnie się wybiorę, może w niedzielę na Astorię. Przydałaby się rozpływka w płetwach przed sezonem nurkowym. :basen:
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12