Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Rowerowe ostatki cd...
Autor Wiadomość
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 21 Wrzesień 2006, 09:35   Rowerowe ostatki cd...

:fala:
W dniu wczorajszym, zachęceni całodziennym nasłonecznieniem, postanowiliśmy z mężulem przewietrzyć rowerki. mój przyznam mocno zakurzony, ale nie na tyle żeby żwawo nie ruszyć przed siebie, na początek wizyta w szpitalu (moja babcia ma dziś operację- trzymajcie kciuki) potem pokulaliśmy się w stronę Myślęcinka, Niemcza. Pooglądaliśmy piękne domy w Niemczu, ale ze zmrok już zapadał i temperatura spadła dość odczuwalnie, zawróciliśmy.
Zjazd z góry myślęcińskiej niemal spowodował odmrożenie dłoni, tak mnie przewiało, że co z kim dziś gadam to się każdy pyta czy znowu mam katar? buu, mam nadzieje ze tak sie to nie skonczy, ale podróż uważam za udaną, moze jeszcze sie uda do konca września pokulać, tylko start bedzie trzeba przyśpieszyć, aby nie przywieźć sopelków lodu na kierownicy :snieg:
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Stawiar 
Stawiar


Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1247
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 21 Wrzesień 2006, 09:40   

Prawda, prawda. Po 20.00 to juz lepiej w krótkich portkach na rowery nie ruszać. Właśnie wczoraj tak się leciutko ubrałem. Oszczędzę wam relacji i nie będę opowiadał co mi się przy okazji krótkich spodenek odmroziło. Ale wycieczka fajna. Tylko się lekko w Niemczu zdołować można. Ludzie mieszkają w takim standarcie, że tylko pozazdrościć.
Ale są też minusy. W tej dzielnicy (bo już chyba tak można nazwać Niemcz) wogóle się dzieciaki nie bawią na podwórkach. Rodzice trzymają chyba maluchy po domach. U mnie na osiedlu to do 22.00 non stop jakiś maluch z piłką zapierdziela. A tam nic. A przecież tam mieszkają głównie młodzi ludzie z dziećmi. Dziwny trochę klimat jest. Czyżby świat się zmieniał. I teraz dzieci wychowuje się już jedynie przed TV i Komputerem???? :?:
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,45 sekundy. Zapytań do SQL: 12