Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Tatuaże
Autor Wiadomość
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2006, 09:23   Tatuaże

Odkąd stałem się pełnoletni zastanawiam się nad zrobieniem sobie tatuażu. Tylko mam wątpliwości czy będzie on mi się podobał np. za 20 lat.
Co Wy o tym sądzicie? Macie jakieś tatuaże?
PS. Wklejajcie w tym temacie jakieś ciekawe wzory lub zdjęcia tatuaży.
_________________
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2006, 12:51   

Lewy ma...

z tego co wiem jeden już mu się nie podoba i myśli nad innym w tym miejscu. Ja ogólnie jakoś się tym nie podniecam. Jak jest to fajnie jak nie ma to jeszcze fajniej :)
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2006, 13:32   

ja nie jestem zwolenikiem. U mlaodych osob to i fajnie wyglada ale jak bedziesz mial 50 to juz takie fajne nei jest a pozatym skora jest inna i kolor z czarnego sie robi taki niebeski ble :-/

no krotko to i fajny ale na cale zycie no ja raczej nie zdecydowalbym sie.
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2006, 14:58   

Tatuaż fajna sprawa... Kasia ma trochę racji, że na młodym ciele wygląda super... a potem np. na pośladku 50 letniej kobitki - niekoniecznie super, tylko że nie zawsze tatuaż robi się na pokaz, czasami można zrobić to dla siebie i można odnawiać co jakiś czas aby nie stracił czarnej barwy. Ja myślałam dosyć poważnie o tatuażu, chciałam dużego ptaka między łopatkami a skrzydła tego ptaka miały wchodzić na łopatki, ale jest pewien problem mam całkiem dużo tzw. pieprzyków i dermatolog odradził mi robienie tatuażu na nich a omijać je to już mogłoby nie wyjść to co bym chciała, więc chyba sobie podaruje, ale myśli ciągle wracają... :roll:
_________________
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19 Listopad 2006, 20:02   

W razie chętnych polecam Basi brata Marcina chłopak naprawdę ma talent. Widziałem jego kilkadziesiąt zrobionych tatuaży i całkiem dobrze. Otworzył jakiś czas temu salon tatuażu i na brak klientów nie narzeka.
Jeśli chodzi o mnie byłem o krok od zrobienia sobie tatuażu ale znając siebie jeden wzór to za mało na całe życie. Mój gust cały czas mutuje więc ..... lubię popatrzeć na dobrze zrobiony tatuaż a szczególnie u kobitek w tylnych odcinkach ciała :mrgreen:
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
Ostatnio zmieniony przez Tomas 19 Listopad 2006, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2006, 07:43   

Mi się nie podobają małe tatuaże. Jak już to chciałbym mieć jednego dużego tribala, np. coś takiego:

Tylko Polacy są raczej mało tolerancyjni i podejrzewam, że mógłby to być problem gdybym musiał jechać służbowo na jakieś spotkanie i wystawałby mi na szyi spod koszuli kawałek tatuażu, a gdy koszula z krótkim rękawem to jeszcze spod rękawa by wystawał...
No i jeszcze tribale łatwiej jest poprawiać, gdy „wyblakną” po latach, a także nie znudzą się tak szybko jak jakiś konkretny obrazek.
_________________
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2006, 08:22   

Tribale...
Zet napisał/a:
nie znudzą się tak szybko jak jakiś konkretny obrazek

zależy komu, ja wolałabym coś konkretnego, bo takie wzory to dla mnie bzdura. Ani to ładne ani ciekawe. Juz od jakiegoś czasu mysle o tatuażu, ale niedużym i w miejscu widocznym nie zawsze (tzn. nie na codzień żeby wszyscy widzieli, tylko na przykład na łopatce, kiedy mam jakąs suknie wieczorowa albo latem, przy bkini). Narazie nie miałam okazji, bo przed slubem na łopatce nie chciałam robić. Taki tatuaż jak Basia ma mnie się podoba. w tym miejscu i nie większy. Sama szukałam jakichś fajnych wzorów w Internecie ale nic ciekawego nie znalazłam.
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

Ostatnio zmieniony przez Emicha 20 Listopad 2006, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2006, 08:48   

Zet napisał/a:
Tylko Polacy są raczej mało tolerancyjni i podejrzewam, że mógłby to być problem gdybym musiał jechać służbowo na jakieś spotkanie i wystawałby mi na szyi spod koszuli kawałek tatuażu, a gdy koszula z krótkim rękawem to jeszcze spod rękawa by wystawał...
Jak będziesz światowej sławy programistą to nawet tatuaż na czole nie będzie przeszkadzał. :689:

PS. A ja widziałam kiedyś takiego kolesia co miał tatuaż na czole - może wszytko byłoby ok, gdyby nie był to znak zawiszy (wiecie o co chodzi, emblemat klubu sportowego, który nie wiem czy jeszcze istnieje, a gościu tatuaż ma nadal). :576:
_________________
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2006, 08:48   

Zgadzam się z Moniką - tatuaż nie zawsze robi się na pokaz Przynajmniej tak było u mnie Ja zrobiłam sobie 2 lata temu ale wiedzą o tym tylko nieliczne osoby (he a teraz Wy) i jest w takim miejscu,że widać go tylko w niektórych sytuacjach ;-)
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Stawiar 
Stawiar


Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1247
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2006, 10:54   

A ja widziałem kiedyś chyba najdziwniejszy tatuaż: moja koleżanka ze studiów miała wytatuowanego maleńkiego skarabeusza, ale miała go wytatuowanego od wewnętrznej strony dolnej wargi. Musiała ją normalnie wywinąć, żeby komuś pokazać. Robiło wrażenie.
_________________

 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20 Listopad 2006, 10:55   

ja tatuaże popieram, choć nie na swoim ciele...mam kumpla, ktory ma swoje studio na magdzińskiego...polecam...generalnie wyszły z mody (tak mi sie wydaje) tatuaże w stylu delfina, skorpiona na łopatkach czy dziary na przedramieniu...na mój gust najciekawsze są takie, które są widoczne tylko w jakimś kawałku a obserwator nie wie co to takiego dopóki nie zobaczy całości bez ciuchów. co do wzoru to najlepiej nchyba wybrać jakiś niepowtarzalny , własnego projektu wzór bo sztampa szybko sie nudzi.pozdrawiam i życzę miłego rysowania :idea:

[ Dodano: 20 Listopad 2006, 11:24 ]

znim się jaednak zdecydujesz, zapytaj prosze Monikę by mieć pewność , że nie bedzie zła ani na ciebie ani na mnie...hihihi
_________________
Roland
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23 Listopad 2006, 11:02   

A co powiecie na to?

Zobaczcie co on ma na łuku brwiowym.
_________________
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23 Listopad 2006, 12:54   

No ma gościu fantazje albo poprostu w inny sposób nie jest wstanie się wyróżnić.
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
flyszman 
Roland


Wiek: 45
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 338
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23 Listopad 2006, 13:22   

ochydny facet...gdybym go spotkał gdzies w nocy to zawałem bym skończyl.
wyobraźcie sobie tego faceta w gajerze pod krawatem...zero efektu...zostaje mu jedynie cyrk bo z pracą za biurkiem może sie pożegnać :513:
_________________
Roland
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23 Listopad 2006, 13:30   

...ja bym go widział w roli nauczyciela. ;)
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12