Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Lucky
Autor Wiadomość
Sikor 


Wiek: 45
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 379
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Grudzień 2006, 15:29   Lucky

Witam wszystkich. Oto nasz nowy członek rodziny. Nazwaliśmy go Lucky bo ma ogromne szczęście, że trafil do nas a nie tam gdzie właściciel jego matki chciał go umieścić, czyli w rzece...a woda teraz taka zimna, że nie mogliśmy pozwolić aby został najmłodszym pływakiem w historii. Psinka jest słodka i mamy nadziję, że nie będzie sparawiał dużych kłopotów. Matka to podobno owczarek niemiecki a ojciec nieznany.....mówią, że suka łatwa była. :)
http://xs.to/xs.php?h=xs1...&f=IM000468.JPG
http://xs.to/xs.php?h=xs1...&f=IM000467.jpg
Ostatnio zmieniony przez Sikor 4 Grudzień 2006, 15:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Grudzień 2006, 15:41   

Fajny - pewnie zaprzyjaźniłby się z naszymi fretkami... ;)
Ciekawe kto rano będzie z nim wychodził :?:
_________________
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Grudzień 2006, 15:41   

Jaki piękny... Brawa za uratowanie pieskiego życia! :brawa:
_________________
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Grudzień 2006, 15:43   

Jejku, jak śmiesznie go zobaczyć, piskacza jednego, no! Jest słodki, ale wymaga naszej uwagi opieki i wychowania. Zapraszam do zapoznania się z majstrem na żywo :-) Ale będzie jazda...
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 4 Grudzień 2006, 15:48   

no no gratuluje no to teraz ma gosciu teren do zaznaczenia. cale swieze miszkanko.
oby nie.
slodka pociecha
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 06:31   

Model jest niezły ... ale złapał dużego minusa za ostatnią nocke... oczy mam na zapałkach... :-?
 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 08:02   

Widzielimy również, suuuuper kuleczka, taki pocieszny, Mama Emilka wytrwale walczy z nauką sikania :) Zyczymy cierpliwosci!!!!
Ale ma pociąg do browarka, wczoraj chodził za puszką Nowego jak zahipnotyzowany, zwała była!
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Stawiar 
Stawiar


Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1247
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 09:39   

Browara ciągnie aż miło. Przynajmniej się nie będzie nudził jak będzie party na Beskidzkiej.
_________________

 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 10:23   

widać swój chłop... może go nawet przyjmiemy do Bronsky Squadu...
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 11:10   

No piszczałka z niwgo jest, ale potrzebuje towarzystwa, wpuściłam go do pokoju i przeniosłam jego "łóżeczko" i się uspokoił, jak ręką odjął. Dziś zdoił się na gazetkę raz i na dworku zwalił dużą kupę :lol: Grzeczna psina... narazie...
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 14:16   

Fajny psiak. A jak to się stało, że trafił do Was. Uratowany to już napisane było ale jak? Malutki i pulchniutki jak kłębek wełny. Mnie się bardzo podoba :)
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 15:29   

No trafił z giełdy, co tu dużo mówić. Były do oddania, uratowane przed utopieniem. Czy fajny to się okaże. Narazie zdarza mu się wykazywać inteligencją. Zobaczymy co z niego wyrośnie. Od 7:20 rano do 14 był sam. Na pewno piszczał. Zrobił kupkę i trochę siusiu. Potem teść wyszedł z nim na spacer i teraz znów jest sam. Zobaczymy co zastanę po powrocie czyli ok. 16:30 mam nadzieję. Dziś akurat mi się fuksnęło, jutro też nie powinno być źle. Najgorzej czwartek i piatek, bo nie wiadomo jak długo będę w pracy. Ale czytałam, że jak piesek ma siedzieć w domu sam, to musi się tego nauczyć od razu, nei należy brać urlopu, żeby potem nie był zestresowany zmianą. Poczytaliśmy jak sie obchodzić z malucham i jak go uczyć podstawowych rzeczy czyli siusiania na zewnątrz i ewentualnie na gazetkę, jak go oduczyć gryzienia itp. Zobaczymy jaki będzie. Narazie widzę że interesują go różne rzeczy zaczyna się przyzwyczajać do naszego domu. Wie już (po dwóch dniach) gdzie są miski z wodą i jedzeniem i że ma własne posłanie, w którym nie sika, a to tez już podobno sukces (zupełnie nie nasza zasługa). Najważniejsze narazie, żeby nie sikał w domu. Reszta będzie ok. Jak macie jakieś rady to chętnie posłucham.
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 15:43   

Kiedyś jeden wet mówił że psa można uderzyć zwiniętą gazetą jak coś źle zrobi to dać klapsa tą gazetą, przy tym krzyknąć że źle zrobił, bo inaczej takie uderzenie potraktuje jako zabawę bo to go w cale nie boli.

Ja ogólnie nie jestem za biciem. Fretki jak źle zrobią to zamknięcie w klatce jest dla nich karą. Zawsze przed wypuszczeniem z klatki czekam aż się załatwią do kuwety, to Rydzyk jest na tyle sprytny że potrafi udawać, "parkuje" w rogu kuwety tak jakby coś robił a nie robi i teraz oduczam go tego oszukiwania. Z psem tak już gorzej bo nie ma klatki.

Zwierzęta na pewno rewelacyjnie reagują na ton głosu, jak jesteś wściekła i krzyczysz albo mówisz ostrym głosem to on po czasie będzie wiedział, że coś nie tak, a jak pieszczotliwie to pewnie od razu merda ogonem.

Uczenie żeby reagował na imię: jak przyjdzie na zawołanie to wtedy dać mu smakołyka. Tak nauczyliśmy fretki, chociaż pies na pewno dużo szybciej się wszystkiego nauczy.
_________________
 
 
     
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 15:54   

Monika napisał/a:
eden wet mówił że psa można uderzyć zwiniętą gazetą jak coś źle zrobi to dać klapsa tą gazetą, przy tym krzyknąć że źle zrobił,

właśnie tak robimy, jest gazetka i ja zawsze mówię podniesionym głosem NIE WOLNO i klapsa daję gazetą. Na dworze jak zrobi siusiu czy kupke to zaraz go chwalę, a w domu karcę. Nie wiem jeszcze jaki smakołyk mógłby dostawać, bo nie wiem co lubi, a nie kupiliśmy zadnych cukierków dla psów. Ale łagodny głos i głaskanie powinno zadziałać.
Dzięki, czekam na więcej :-)
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 17:38   

A w jakim wieku jest Lucky :?:
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 13