Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wyprzedaże
Autor Wiadomość
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 01:26   Wyprzedaże

Muszę wam ogłosić że wyprzedaże w Londynie ruszyły pełną parą. co niektóre sklepy mają do 70% obniżki.
Polecam
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 11:59   

Dobra wsiadam rano do samolotu i wieczorkiem wracam. Małe zakupy,kawka z siorami :) W sumie już tak można z Bydgoszczy. "The world is not enough"
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 12:34   

aaaaaaaaaaaaaaa Kasia... zabierasz mnie na zakupy rozumiem
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 20:21   

U nas też na wystawach sklepowych ogłoszenia, że przeceny nawet do 70% a potem wchodzisz do sklepu, a tu max 30%. Chociaż kurtki zimowe naprawdę są teraz w dobrych cenach. Tylko czy te przeceny to czasami nie jest jakiś chwyt marketingowy. Wiem, że markety robią takie przekręty, np. Tyskie kosztuje normalnie 2,35 zł., potem robią cenę 2,59 zł. i przekreślają i dookoła pełno napisów, że promocja na Tyskie UWAGA: 2,35 zł. Dokładnie takie same ściemy robią z proszkami, na jeden dzień lub dwa podnoszą cenę żeby potem obniżyć jako promocje, a tak naprawdę jest to ta cena przed podwyżką a nie jakaś promocyjna. Chyba trochę zakręciłam, ale cóż. Prawda jest taka że ludzie uwielbiają słowa: gratis, przecena, wyprzedaż, promocja...
_________________
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 13 Styczeń 2007, 12:55   

Fakt u nas też dużo wywieszek informujących o przecenach i wyprzedażach nawet do......%, ale to prawda,że później często okazuje się, że to zwykły przekręt bo przecena jest niewielka. Też uważam,że ludziska bardzo lubią słowa gratis, przecena....Wtedy kupują i kupują nie patrząc na to, że niekiedy wcale nie jest to przecena ;-)
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16 Styczeń 2007, 22:15   

No Newman ruszaj London czeka na twoje funciorki. pewnie coś dla Anety znajdziesz.
:idea: :mrgreen:
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Styczeń 2007, 15:20   

musze sie przejsc do Harodsa.. mloda mnie meczy strasznie o to
 
 
     
Gość

  Wysłany: 15 Luty 2007, 13:01   

Wyprzedaże teraz dają radę. Jak byliśmy w W-wie to w H&M były przeceny do 80% stanu wyjściowego cen więc oczywiście coś wpadło do łapki i miło jest wydać 100zł i zakupić koszulkę i sweterek dobrej jakości. W zeszłym tygodniu w Toruniu również wybrałem się na zakupy po starówce i również mile zaskoczenie. Zakupiłem kurtkę w Hausie na zimę za 30% wartości początkowej sprzedawca się wkurwiał bo kupił tę kurtkę jak były 50% obniżki a ja tu proszę około 100 mniej niż pracownik sklepu. Fakt, że to pojedyncze sztuki ale warto poszukać. Później jeszcze kilka sklepów gdzie w rewelacyjnej cenie 35zł zajebiste koszule w Carry co stanowiło również 30% wartości, gdzieś tam jeszcze spodnie no i jakby tak zliczyć to kilka a nawet kilkanaście stówek w kieszeni. Ogólnie stwierdzam,że nie warto robić zakupów czy prezentów w okolicy grudnia bo się strasznie przepłaca. Od teraz zawsze będę czekał na takie przeceny. Wczoraj również miłe zaskoczenie, spacerując ulicą Długą w Bydzi również masakrycznie duża ilość wyprzedaży. Trochę zasmucił mnie fakt,że ta ulica zamiera. Naliczyłem ponad 20 wolnych lokali do wynajęcia. Wracając do tematu wstąpiłem do obuwniczych i również miłe zaskoczenie. Co prawda nie planowałem zakupu butów wiosennych teraz jednak nadarzyła się okazja i również zostało zaoszczędzone w stosunku do cen wyjściowych 60%, 2 pary leżały jak ulał :) i kolejne stówki w kieszeni. Zajebista pora na porządne ubranie się i zaoszczędzenie sporego majątku nawet w Polsce a nie tylko w Anglii. Więcej już nie pójdę do miasta bo kto to będzie nosił ;-) i kiedy :mrgreen:
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 15 Luty 2007, 13:04   

To wyżej to pisałem ja Jarząbek tylko mnie wylogowało i GOŚĆ się odnotował :)
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Luty 2007, 13:51   

No to wreszcie zacznij to nosić bo na razie tylko kurtkę widziałam... i rzeczywiście super, dużo śmiechu było w Sopocie jak Tomas zachwalał swoją kurtkę a potem jeszcze ubrał w nią Magdę, która dosłownie się w niej utopiła... już niedługo będzie fotka. :hahaha:
_________________
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 16 Luty 2007, 09:46   

To fakt, kurtka dla mnie troszku za duża :-) A pozostałe zakupione rzeczy przez Tomka - hm.....miałam niezły pokaz mody :-) Wszystko śliczne, ceny naprawdę rewelacyjne i teraz tylko czekać, jak Tomek będzie nam się stroił :-)
 
 
     
Newman 
Bronsky Squad


Wiek: 45
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2726
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Luty 2007, 11:04   

heheh... to kiedy poznamy nowa kolekcje Tomasza
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 17 Luty 2007, 14:30   

Wiecie, że zawsze byłem lalusiem :mrgreen: Modna fryzurka (żelik), gacie po tacie itd. ;) Naprawdę to chodziło-wiecie- o rozsądne wydawanie mamony i jeśli chodzi o ubiór to już wiem w jakim czasie :)
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Kasia 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 334
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22 Luty 2007, 12:21   

Wczoraj kupilam plaszczyk, okazyjna cena £25 przeceniony z £60 no i £ 35 w kieszeni.Jakby tak liczyc to bym duzo zaoszczedzila przy kazdych zakupach ale czemu tego w portfelu nie widac.
Mojego brata wyliczanka bardzo mi sie podoba, w krwi to mamy :mrgreen:
_________________
Katarzyna Sikorska
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 23 Luty 2007, 09:22   

Ja też wczoraj na zakupy sie udałam i o...... kupiłam 2 pary butów - a to tak dla poprawy humoru :mrgreen:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12