Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
SUSHI ul. Gdańska
Autor Wiadomość
Emicha 
Mommy


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 1278
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28 Luty 2007, 15:05   SUSHI ul. Gdańska

Sushi bar jest bardzo sushi :mrgreen: jedzonko typowo japońskie, krewetusie jak świeżo złowione, bardzo ciekawe doznania jeśli chodzi o jedzenie sushi. Wszystko jest na zimno (może z wyjątkiem zupy, ale tej nie jedliśmy) Myślę, że tak właśnie może smakować prawdziwe sushi. Wasabi-to jest to co mó maż najbardziej z tego wszystkiego lubi. Mogłoby być tam, więcej ludzi, jest tak pusto... To ludzie tworzą klimat restauracji, atam zawsze jak byliśmy było pusto, ale polecamy, bardzo.
_________________
http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,95513
babies

 
 
     
MonSta 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 800
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Marzec 2007, 07:33   

To prawda, przyjemnie tam jest, mamy takiego kolegę, smakosza sushi i on zachwala tę knajpkę, najważniejszą cechą ich jest to że jest to świeże, tam pierwszy raz miałam okazje zasmakować w sushi i sie nie sparzyć, poprzednie przygody muszę przyznać były koszmarem, sądziłam że już nigdy więcej, ale u nich spróbowałam i zasmakowało. Wszystko podawana zgodnie ze sztuką, imbir, sos sojowy? i taki zielony, strasznie ostry... chrzan>? Ehh, Staviar help, ty tam częściej bywasz, jak to sie wszystko nazywało?

AAa, i zupa rybna jest spoko, jadalna :)
_________________
STOP NADINTERPRETACJI
 
 
     
Stawiar 
Stawiar


Wiek: 45
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1247
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 1 Marzec 2007, 09:45   

Sushi trzeba polubić. Można się łatwo sparzyć. Ale jak już się załapie klimat, to się okazuje, że to jest na prawdę super.

Zupa jest wyjątkowa. To jest taki bardzo delikatny rybny "rosół" z ryżowym makaronem, dużą ilością wodorostów i delikatnym białym serem, który z wyglądu przypomina fetę. Ale jest o wiele mniej słony.

Suchi najlepiej zacząć od opcji krewetkowej i łososiowej (wtedy danie najbardziej przypomina zwykłą rybkę) bo one są zawijane z majonezem. Dla wprawionych polecam już surowe rybki w twardych wodorostach.

Bez przypraw (imbiru, zielonego chrzanu, sosu sojowego) jest właściwie bez smaku. Ale jak się zapoda te dodatki, to jest wyjątkowo wyrazisty smak surowego fisza. Na prawdę polecam. Tylko jedno jest w tym kiepskie. Że raczej się tym nie można najeść tak wiecie "na maksa". Ale w sumie nie o to biega.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12