Forum Bydgoszcz Strona Główna Forum Bydgoszcz
Forum na luzie
;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
DLA TYCH CO LUBIą REGGAE......
Autor Wiadomość
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 24 Kwiecień 2007, 14:23   DLA TYCH CO LUBIą REGGAE......

A oto info, które dzisiaj dostałam

MAJESTIC - to już nie tylko wspaniałe energetyczne koncerty ale i debiutancka płyta!

"roop rege" - taki tytuł ma nasz debiutancki album. Znajduje się na nim 13 utworów w tym 2 instrumentalne. Nagranie zrealizowaliśmy w Częstochowie w studio Radioaktywni, a masteringiem zajęło się studio LWW z Warszawy. Wydawcą albumu jest ZIMA (zima.slask.pl). Krążek niedługo bedzie można kupić , a wcześniej dołączony został do kwietniowego wydania FREE COLOURS (od dziś dostępny w sprzedaży).
Płyta jest podsumowaniem naszej dotychczasowej twórczości. Staraliśmy się aby klimat nagrania choć trochę odzwierciedlał atmosferę panującą na koncertach - jest energia i trochę humoru.

Nie wydalibyśmy tej płyty gdybyśmy nie wygrali konkursu na Ostróda Reggae Festiwal. Właśnie za zwycięstwo mieliśmy możliwość nagrania 3 utworów w studio w Częstochowie i dołączenie ich do Free Colours jako singiel. Mieliśmy już na swoim koncie Demo 2005 i Promo 2006 więc postanowiliśmy, że to nie będzie kolejna promocyjna płyta, a już cały album. To stało się faktem z czego bardzo się cieszymy.

Nagrania zaczęliśmy w listopadzie 2006 a skończyliśmy pod koniec lutego 2007. Realizatorem nagrań był Adam Celiński.

Nie jest to typowe rozwiązanie, że płyta wydawana jest jako dodatek do czasopisma Free Colours. W końcu kupują to ludzie, którzy słuchają reggae, a my mamy przez to zapewnioną dystrybucję na wszystkie Empiki w Kraju w nakładzie prawie 3000 egzemplarzy! Płyta będzie wydana także w tradycyjny sposób przez wydawnictwo ZIMA i będzie ją można też kupić przez internet na naszej www, przed i po koncertach, a także w Empikach (część poza czasopismowa).

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z nagrania i mamy nadzieję, że Wam się też spodoba. Spełnia się nasze, jeszcze niedawno niedoścignione marzenie i jesteśmy pewni, że to spowoduje, że jeszcze mocniej zaczniemy tworzyć nasze pozytywne dźwięki - już pracujemy nad materiałem na 2. płytę :)

http://majestic.art.pl




POSŁUCHAJ!
Link do Promomixu płyty
http://majestic.art.pl/im...egePromoMix.mp3


Link do singla promującego płytę "Wielka Moc"
http://milena.civ.pl/maje...radio_edit).mp3

Wszystkie rozgłośnie zainteresowane płytą jak i singlem promującym płytę (wersja mp3 wysokiej jakości) proszę o kontakt!
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Monika 


Wiek: 42
Dołączyła: 12 Sie 2006
Posty: 1809
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 3 Maj 2007, 17:15   

Przed chwilą w muzycznej części Teleexpressu był zespół Habakuk i promowali nową płytę „A ty siej”. :biggrin:
_________________
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 6 Maj 2007, 11:59   

Usieje usiece, usieje usiece nasza sympatyczna gandzica. :mrgreen:
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 6 Maj 2007, 22:52   

Pamiętacie zagrali to już na koncercie w Mózgu :-)
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 264
Wysłany: 7 Maj 2007, 09:31   

ta płyta habakuka to piosenki kaczmarskiego z tego co wiem, jakos mnie nie ujęły. Ale habakuk ma stare płytki fajne. Ja ostatnio ciągle słucham Paprika corps
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 7 Maj 2007, 10:34   

Mnie też te piosenki Jacka Kaczmarskiego się nie podobają (ale jednak w wykonaniu Habakuka są lepsze niż w oryginale); też wolę ich stare płyty.
_________________
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 7 Maj 2007, 10:36   

Calineczka napisał/a:
ciągle słucham Paprika corps

No my wracając z urlopu tez słuchaliśmy tej kapeli ale nie wiem jakiej płyty. Bliższe informacje posiada Maćka. Musze przyznać, że niezłe dźwięki i tekst. O wiele lepiej się prowadziło auto :dance: :koncert:
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 7 Maj 2007, 10:58   

To była płyta Telewizor Polecam też Kolejny Krok. Fajne, fajne
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 264
Wysłany: 8 Maj 2007, 08:59   

Ja polecam Invos Bravos zajebistą muzę, ponieważ słucham często radia BIS tam leci dużo rege i między innymi ich piosenka OPOWIEDZ MI O SMAKU CHLEBA RAZOWEGO Z PASTĄ AVOKADO :) :) :)
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 8 Maj 2007, 09:25   

Calineczka napisał/a:
OPOWIEDZ MI O SMAKU CHLEBA RAZOWEGO Z PASTĄ AVOKADO :) :)

Tylko, że to śpiewa Dubska
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Tomas 
Delikwent


Wiek: 45
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1741
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 9 Maj 2007, 09:15   

Maćka napisał/a:
Tylko, że to śpiewa Dubska

No a wokalista zespołu Mucha to mój ziom z bloku a były wielbiciel KASI :mrgreen: Pięknie, że będą na juwkach w Toruniu :564: :569: :blant: a to już za 1 dzień.
_________________
IM GŁĘBIEJ TYM PRZYJEMNIEJ
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 9 Maj 2007, 09:47   

Calineczka napisał/a:
Ja polecam Invos Bravos zajebistą muzę,

Oj ja też polecam i to bardzo. Mam wszystkie płytki jeśli ktoś chciałby posłuchać :-) Indios Bravos i ich wokalista Gutek ;-) , który jak dla mnie ma niepowtarzalny głos jest znanym wykonawcą muzyki reggae i hip hop. Gutek nagrywał też z Kalibrem 44, Paktofoniką, AbraDabem. Wziął też udział w nagraniu solowej płyty Piotra Banacha Wu-Wei - płytkę też posiadam i jest naprawdę dobra. Nagrał też projekt Mustafarai pt. Mamto. Mówią, że płyta nie odniosła przewidywanego sukcesu chociaż dla mnie to kolejna płyta w mojej kolekcji z Jego głosem i bardzo często do niej wracam. Z tego co wiem (często dostaje jakieś info od Menago IB) teraz chłopacy pracują nad nową płytą zespołu Indios Bravos pt. Peace!. Ja już nie mogę się doczekać.
To takie króciutkie info ode mnie na temat jednego z moich ulubionych polskich zespołów.
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Zet 
Ojciec Dyrektor


Wiek: 43
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 2889
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 9 Maj 2007, 10:16   

Maćka napisał/a:
...i ich wokalista Gutek ;-) , który jak dla mnie ma niepowtarzalny głos jest znanym wykonawcą muzyki reggae i hip hop.
Gutek jak to Gutek, ale jak byś poprosiła Tomasa, żeby Ci zaśpiewał przy akompaniamencie na rozklekotanym pianinie to byś sama stwierdziła, że Gutek to się chowa ze swoim głosem... :wink:
_________________
 
 
     
Maćka 


Wiek: 50
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1417
Skąd: Toruń/Bydgoszcz
Wysłany: 9 Maj 2007, 10:20   

Miałam już tę przyjemność :koncert: :dicho:
_________________
Magda S.

W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
 
 
     
Calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 264
Wysłany: 9 Maj 2007, 13:00   

gutek to ciacho jakich mało, a co do chleba z pastą avokado byłam przekonana ze to on, no cóż ja nie Sikorski ja słuchu absolutnego nie mam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 12